Zehra KINALI

Zehra KINALI


VAKİT, TÜRKİYE VAKTİDİR...

28 Mayıs 2020 - 23:57

VAKİT, TÜRKİYE VAKTİDİR...


Cumhuriyet gazetesinin sahibi Alev Coşkun 27 Mayıs'ı darbe değil Türk tarihinin en demokratik anayasasının yapıldığı dönem olarak manşet atıp o devrin zalimlerine övgüler yağdırmış ve hala aynı hain zihniyetle millete zulmü alkışlatmışlar...

Bu siyonizmin kuklası zevatların görevi; kalkınan, yükselişe geçen Türkiye Cumhuriyeti'nin önünü darbelerle kesmek. 
Atam Abdulhamit'i, Sultan Vahdettin'i hain ilan edip darbeyle İngilizle işbirliği yaparak ülkeden sürgün edenler, "KAÇTI" diyerek iftira atanlar, 1960'da sayın Adnan Menderes'i astılar. Yetmedi sayın Özal'ı zehirlediler.

Akıl timsali Sayın Erbakan hocayı darbeyle yıkıp, ev hapsine mahkum ettiler. Şimdi sırada Erdoğan var diyerek köpek gibi her yola başvurup onu nasıl al aşağıya ederizin hesabını yapıyorlar. 15 Temmuz bu hesabın provasıydı, başaramadılar, başaramayacaklar. 

Bu milletin sinesinde iman varolduğu sürece birlik ve beraberlik içinde dik durduğu sürece,  içimizdeki yahudi beyin takımının bu ülkeyi yıkmasına müsade etmeyeceğiz. 

Bu milleti siyonizmin önünde kimse diz çöktürtemeyecek. Başkan Recep Tayyip Erdoğan, bu ülkenin ayağa kalkışıdır. Osmanlının mirasçısı, rafa kaldırılan projelerin öncüsü ve Türk milletinin sesidir. 

İçimizdeki Siyonizmin hizmetkarlığını üstlenen ne kadar hain zihniyet varsa bilsin ki; Türkiye artık eski Türkiye değil, bu millet artık sürekli itham ettiğiniz gibi koyun değil. 

Bu millet sayın Tayyip  Erdoğan'a Başkan dedi ve iradesini ortaya koydu. Darbeyle iktidara göz dikenin gözünü çıkarır bu millet. 

Dinine diline dinsizliğinize kimse karışmaz ama vatanı bölmek parçalamak için bizim irademizle boy ölçüşmeye kalkışanlar bir kez daha 15 Temmuzu düşünsün zira yarım kalmış bir hesabımız var. Bu hesabı tamamlamak için bekleyen milyonlarca cesur yürek var. 

Bu millet kaşınanı hakkıyla kaşımasını bilir. Biz reise Başkan dedik. Atam Abdulhamit'in hayallerini, projelerini yapacak. Hakkın nuru  tamamlanacak ve Türk İslam Tarihi yeniden destan yazacak. Damarlarında  Türk kanı bulunan hiç kimse içimizdeki yahudilerin oyununa gelmez. Çok şükür milletimiz uyandı. Bu millet birlik ve  beraberlik içinde olmayı öğrendi. 

Vakit, Türkiye vakti...
Vakit, dünyaya İslamın sancağını dikme vakti...
Her Türkün kanında iman vardır...
İman ve vatan sevgisi vardır...
Kim ki bunu yalanlar bil ki onda hainlik vardır...

Son nefesimize kadar bizim mücadelemiz vatan hainlerine karşı devam edecek. "İnanıyorsanız üstün gelecek olan sizsiniz" ayeti kerimesi müjdeliyor. 
Evet, biz inanıyoruz Ya Rabbi. 
Üstün gelecek olan inananlardır,  şükürler olsun...

Selam sevgi ve saygılarımla...
Allah'a emanet olun. 

Zehra KINALI

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum