Zehra KINALI

Zehra KINALI


SENİN GÖLGENDE NEFES ALMAK HARAM OLSUN BU HAİNLERE!!!.

14 Nisan 2020 - 08:13

SENİN GÖLGENDE NEFES ALMAK HARAM OLSUN BU HAİNLERE!!!.

Reisin Ulusal bağış kampanya çağrısı birilerine fena battı planları alt üst oldu.Türkiye'nin IMF'den borç almasını bekleyen tasmalıların beklentileri boşa çıkınca Reise saldırmaya başladılar. Her koldan saldırmaya her daim devam edecekler. 
Dik dur Türkiyem...
Dik dur vatan sevdalıları...
Dik dur vatan canım sana feda diyen vatanın bayrağın aslan yürekli evlatları.
Aslanların olduğu yerde çakalların ulamasına fırsat verme!!!
Dik dur!!!
İri dur!!! 

Bu biyolojik saldırının asıl amacı da bu değil mi zaten? Lânet olası yahudi kavmi, tüm dünya devletlerini ekonomik olarak batıracak, kendi önünde diz çöktürerek dünyaya hakim olacak.  

Bizdeki yahudi sermayesinin tezgahtarlığını yapan hainlerinde Türkiye'nin içinde bulunduğu bu durumu fırsata çevirip siyonizmin ağına düşürerek yutulacak lokma haline düşmesini  beklemeleri.

Amerika'daki seçimlerin parasını Türk milletinin sırtından toplayan fetonun itleri  söz konusu Türkiye'de birlik, beraberlik, kardeşlik için yardım kampanyası olunca karalama kampanyası başlattılar. IMF önünde   el pençe durmaya alışmış  sözde cumhuriyetçi yahudi uşaklarının istedikleri olmayınca nasılda içlerindeki pisliğini dışarı çıkararak ses kirliliği yapmaya başladılar.

Allah'ım bir insan yaşadığı ülkeye nasıl böyle bir hainlik besleyebilir. Canım Türkiyem; senin ekmeğini yiyip, suyunu içip sana hainlik edenlere yurt  olmayasın.
Senin gölgen de nefes almak haram olsun bu hainlere.
Taşın altına elini koyup herşey vatan için dememiz gereken bir dönemde hâlâ hainlik içinde olanları biz sana havale ediyoruz Allah'ım.

Ülkem üzerinde hainleri ve onlara yaltaklık yapan hain elleri kahr-u perişan eyle Ya Rabbim.

Zehra KINALI FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum