Zehra KINALI

Zehra KINALI


NE DEVLETİN VALİSİ İTTİR NEDE O VALİNİN YÖNETTİĞİ İLİN MİLLETİ.

08 Haziran 2019 - 20:15 - Güncelleme: 08 Haziran 2019 - 20:17

Havalimanında hakkı olmadığı halde VIP’i kullanmak isteyen CHP adayı Ekrem İmamoğlu'na izin verilmeyince “Bu vali tam bir it!” diyerek küfretti. 
Peki kimdir bu vali? Ordu Valisi Yavuz Seddar

Ordu Valisi Yavuz Seddar, İmamoğlu'nun hedefinde olduğu gibi  daha önce de HDP ve PKK'nın hedefindeydi. 

Muş'ta pkk nın kökünü kazıyan, 
Pkk'nın  haraca bağladığı halkı onların zulmünden kurtaran,
buna karşılık pkk ve hdp tarafından özellikle hdp'li Sırrı Sakık tarafından  bu ülkede bir mezarın dahi olmayacak diye tehdit edilerek bomba yüklü araçla suikast düzenlen vatan sevdalısı bir kahramandır. . 

Sormak gerek vatan hainlerine karşı canını ortaya koyan bir valiye karşı, İstanbul'un ortasına Türk düşmanı yunan papazının heykelini diken sıradan bir belediye başkan adayı bu ülkenin valisine it deme cesaretini nerden alıyor.

Yaptığı hizmetlerle pkk ve hdp'nin hedefinde olan bir Vali'ye imamoğlunun hakaret etmesi tesadüf mü? yoksa geçmişe dayanan bir kin mi? 

Vali devleti temsil eden bir makamdır. Sıradan  bir  belediye başkan adayının  haddini aşarak devlete hakaret etmesini  kınıyorum.

NE DEVLETİN VALİSİ İTTİR NEDE O VALİNİN YÖNETTİĞİ İLİN MİLLETİ...

Herkes haddini ve yerini bilmeli.
Bilmeyene de hukuken bildirilmeli.
Son noktayıda gene sayın valimin sözleri ile bitirelim.

"Ben de Muş'ta çok sevildiğimi bildiğim için beni hedef gösteren kişiye sosyal medya üzerinden bir cevap vereyim istedim. Dedim ki; 'vatana, millete bir Seddar Yavuz değil, bin Seddar Yavuz feda olsun'. Biz ilk defa bu yola çıkmış değiliz Allah'a hamdolsun. Biz, vatan uğruna, bayrak uğruna ölmeyi şeref biliriz. O yüzden de o bölgede terör örgütünün kökünü kazıdık. Ve tertemiz bir Muş'u da benden sonra gelen kardeşimize teslim ettim. Bu yüzden terör örgütünün ve onun siyasi uzantılarının yani PKK'nın, FETÖ'nun ve bunların siyesi uzantılarının bize bedduası bizim için şeref ve onur madalyasıdır. Vatan hainlerinin duasına ihtiyacı olan insanlar değiliz. Aziz Türk milletinin dualarına talibiz"

Selâm ve dua ile.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum