Zehra KINALI

Zehra KINALI


MÜSLÜMAN TÜRK'ÜN BÖYLE BİR GÜNÜ KUTLAMASINI ESEFLE KINIYORUM!!!

10 Aralık 2019 - 10:59

MÜSLÜMAN TÜRK'ÜN BÖYLE BİR GÜNÜ KUTLAMASINI ESEFLE KINIYORUM.

Bugün, 10 Aralık Dünya Insan Hakları Günü dediler. Dediler demesine de aklıma Doğu Türkistan  ve  Filistin  geldi.
İnsan hakları beyannamesi bu mazlum müslümanlar içinde geçerli değil mi acaba?
Yoksa onlar insan olmadıkları için mi işkencelerle öldürülüp, tarihten silinmek isteniyor? 

O insanlar  inançları için katledilirken, biz bu vahşete bu zülme seyirci kalıyoruz. Yetmiyor, birde bu gün insan haklarından  bahsedip kutlama yapıyoruz. 

1948 de Birleşmiş Milletler, medeniyetin beşiği dedikleri lağım çukuru olan Paris'te böyle bir gün ilan ettiler. Müslümanı, önce böyle günlerle aldattılar. Sonrada birer birer katlettiler. Eşrefi Mahlukat olduğunun bilincinde olmayanlar, Avrupanın uyduruk bir genelgesiyle insanlık değeri görmeye çalışıyorlar ya bundan daha büyük bir zavallılık mı olur?

Allah'u Teâlâ indirdiği Kur'an'la müslümanın hakkını zaten koruma altına almış, sen kimin önünde diz çöküyorsun ey ademoğlu!!!

Zalimin kılıcının, mazlumu kestiği bir dünyada...
Zalimle bir olup mazlumların sesine kulak tıkayıp kör olup  dünya insanlık gününden bahsetmek Allah'ı incitir, melekleri, vicdani incitir.

Dünyanın bir ucunda müslüman din kardeşinin eline diken battığında onun o acısını yüreğinde hissetmeyen bizden değildir diyen peygamberin ümmeti olmayı ne ara unuttuk biz...

İnancından dolayı akla hayala gelmeyen işkencelerle kan ağlayan o insanların feryatları arasında insanlıktan ve özgürlükten bahsedenlerin insanlığı batsın!!! Vicdanlarınızda boğulun inşallah...

Müslüman Türk'ün böyle bir günü kutlamasını esefle kınıyorum.
Allahın izniyle birgün Emperyalistlerin beyannameleri, kanunları İslamın altında ezilecektir.
Galip gelecek olan Allah'a inananlar olacak.
Çünkü, Allah inananlarla beraberdir.
Selam ve dua ile kalın... 
Allaha emanet olun...

Zehra KINALI FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Kemal sobe
    4 ay önce
    Kur'an muslumanlarin hakkini degil, butun insanlarin hakkini koruyor. Ve Kur'an. oldurmeyeceksin, hirsizlik yapmayacaksin, ya*** soylemeyeceksin, ahlaksizlik yapmayacaksin, kul hakki yemeyeceksin kimseye kotuluk yapmayacaksin diyor. Bunlarin oldugu yerde Islam vardir adalet vardir. Gerisi vandalizmdir, vahsettir. Musluman olupta Emperyalist Avrupa ve Amerika ile calismayan bir musluman ulke gosterinot ..Kendilerine Musluman diyen ulkelerin hepsi kendi halkini somuruyorlar. Muslumanlar once kendi icindeki yerel emperyalizmi ortadan kaldirsinlar. Gerisi kendiliginden kalkar. Ayrica, Islam kelimesi Arapcada baris ve sulh demektir. Musluman kelimeside Arapcada insanin adil ve adaletli merhametli o***ina denir. Yani bir lokma bir hirka ile yasamasini biline denir. Paylasmasini biline denir. Eski elbileri giymek, sakal birakmak, salvar giymek, her gun dua okumak, sacini basini kapatmak muslumanlik degildir. Islamin temeli adalet ve insanliktir, paylasmaktir. Islam, insaniyet demektir.