Reklam
Reklam
Zehra KINALI

Zehra KINALI


DİN DÜŞMANLIĞI, DEVLET DÜŞMANLIĞI DERKEN, ŞİMDİ DE ......

07 Temmuz 2019 - 13:27
Reklam

Birileri vardır top, tüfek, tank, füze üretip terörü nasıl bitiririm, ülkem için neler yapabilirimin derdinde olur.  Birileri de vardır ki erkeği i*ne kadını o*pu yaparak devleti nasıl çökertirim derdinde olur. Üstüne de herşey güzel olacak diye güzelleme yaparlar.

Bir türlü yakaladıkları Türkiye Cumhuriyetini ahlaksızlıkla yıkmanın derdinde olan lut kavmi kalıntısı lağım farelerine bu ülkede yer yok. 

Namussuzluğun, ahlaksızlığın, sapıklığın  özgürlüğü olmaz. Bir an önce eğitimcisinden, din görevlisine kadar anne babadan aile bakanlığına kadar toplum olarak önlem alınması gerek. Çünkü evlatlarımız üzerinde oynanan bu oyunun siyonistlerin planı olduğu açık ve nettir.

Amacı Türk aile yapısını bozup toplumda cinsel sapıklık üreterek ahlaki değerlerimiz üzerinden ülkeyi bölüp parçalamak ve emperyalizme teslim etmektir. 

Bu planın taşeronluğunu yapan Chp'lileri esefle kınıyorum ve Allah'a havale ediyorum. Din düşmanlığı, devlet düşmanlığı derken şimdi de ırz namus düşmanlığı. Bu nasıl bir zihniyettir? Nasıl zehirli bir sarmaşıktır ki düşman safında yer alarak kaleyi içten fethetmek için yıllarca mücadelesi bitmedi biteceğide yok.

Allah'ım sen güzel vatanımızı milletimizi bu güruhun şerrinden  koru.

Selam ve dua ile kalın. 
Allaha emanet olun.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum