Zehra KINALI

Zehra KINALI


BUNCA HAİNİ, DİNSİZ, İMANSIZ BATAN HAİNİNİ BİR ARADA BARINDIRAN BİR ÜLKE DAHA YOK.

26 Aralık 2020 - 21:11

BUNCA HAİNİ, DİNSİZ, İMANSIZ BATAN HAİNİNİ BİR ARADA BARINDIRAN BİR ÜLKE DAHA YOK. 

Nasıl ki meslek hayatımız için veya ülkelerde oturum izni alabilmek için ingilizceyi dünya dili olarak bize zorla dayatıp, okullarda, kurslarda para ödeyerek öğreniyor ve  buna mecbur bırakılıyorsak ahiret ve dünya hayatımız içinde  Kuran-i Kerimi Arapça olarak öğrenerek okumak zorundayız. 

Gel gör ki, içimizdeki çok iyi bildiğimiz İslam düşmanı bu zındıkların bütün amacı önce Kuran-i Kerimi Türkçe okutmak sonra da mealini kendi hayatlarına göre uygulayıp dinde tahribat yapmak.

İncili ve Tevratı da böyle değiştirdiler şimdi sıra Kuran-i Kerim'de. "Arapça bilmiyorum, okumayayım mı?" diyor birisi. 
Allah'ın ilk emri oku. Herşeyi okuyup öğreniyorsan  Kuran-i Kerimi de Arapca öğren, oku kardeşim. Kuran-i Kerim okumak için Arapça öğrenmek zorundasın. Benim anamın okuma yazması yoktu ama 60 yaşında hem Türkçeyi öğrendi, hemde Kuran-ı Kerim okumayı.

Şarkı, türkü, şiir sözlerini  sahiplerinin izni olmadan ne makamı değiştiriliyor ne de tek bir  harfi. Peki Kuran-i Kerimi herkes kendi diline mi çevirecek okumak için? Kuran-i Kerimi Türkçe okutmak, okumak anlamını değiştirmek insanoğlunun haddimi? Bu nasıl bir imansızlıktır? nasıl bir cesarettir? Nereden alıyorlar bu cesareti? Bu cesareti o keferelere bazı ilahiyatçı murtedler veriyor. Bu din düşmanları, milletin dinini mıncıklamaya alışmış ama artık eskisi gibi kimse iyi niyetli yâda onların deyimiyle koyun değil. Bir avuç ermeni, yahudi kalıntısı alçaklar milletin sabrını sınamaya kalkışıyor.

İstanbul Tekfuru İmansızoğlu, bir kez daha gösterdi ki kişiler değişse de zihniyet değişmez. 
Din düşmanı bunlar...
Vatan haini... 
Kahpe bizansın kopilleri...  

Nasıl herşey güzel oluyor mu İstanbul?  4.5 katrilyon borçlanmayı diş çakarak  başarı sayarak millete müjde diye veren, Türkçe Kuran ve  Ezanla övünen bir tekfurdan memnun musunuz? Rabbim kendi dinine saygısızlık yapan o Yunan devşirmesine oy veren herkese bunun hesabını soracak.

1927 de  Türk kimliği alan  1 milyon Yahudi, Ermeni, Rum soysuzları başımıza bela oldular. İngiliz,Yunan, Rum, Ermeni kaçıp giderken kimi bitini bıraktı, kimi itini. Bunca haini dinsiz  imansız vatan hainini bir arada barındıran bir ülke daha yok. 

Rabbim sonları getirsin... 
Allah'ım onları yerle yeksan eylesin... inşallah...

Zehra KINALI

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Kemal sobe
  2 hafta önce
  Allah Turkce bilmiyor mu? Butun Hristiyan ulkeler incili kendi dillerinde okuyor. Arapca okununca ne soylendigini anlamadiklari icin, M. Kemal Ataturk, Turkce okunsun demiski, insanlar ne okundugunu anlasinlar. Insanlar, Arapca konusu*** herseyi KURAN okunuyor diye anliyorlar. Adam Arapca ta hakaret ediyorsa ne olacak? Ne konustugunu anlamiyorsun. Imamin biri cami girisine Arapca gunaydin yazmis, cami ye girenler o yaziyi gorunce durum dua okuyorlarmis. Yani Arapca yazi*** hersey ve her yazi dinden Allahtan bahsetmez. Cami nin girisine Turkce gunaydin yazilsa sen o yazinin onunde durup dua okurmusun? Hayir Cunku ne yazdigini biliyorsun. Peki Arapca gunaydin yazilinca niye durum dua okuyorsun?? Cunku ne yazdigini bilmiyorsun. Yani Arapca yazi*** hersey Allahtan ve dinden bahsetmiyor. Ve Arapca Allahin ozel dili degildir. Arapca bilen Allah Turkcede biliyor. Ve Turkler mecbur degiller Araplarin dilini ogrenmeye. Vatan sever biri bunu kabul etmez. Ezanin Turkce okunmasi dinsizlik degil.
 • ZehrayaKoyan
  2 hafta önce
  Tam bir Arap o.u sen. Bir Gram Türk olsan bu yazıyı yazmazdın
 • Kanka
  2 hafta önce
  Zehra kınalı adin doğru kına yak. Sen çok meraklısın şeriata belli. Vatan haini sensin atam bu ülkeyi bize birakti senin gibi yobazlara değil. Bu ülkeye verdiğiniz zarar kişiliğinize yansımış zavallısin.
 • Kanka
  2 hafta önce
  Zehra kınalı adin doğru kına yak. Sen çok meraklısın şeriata belli. Vatan haini sensin atam bu ülkeyi bize birakti senin gibi yobazlara değil. Bu ülkeye verdiğiniz zarar kişiliğinize yansımış zavallısin.