Zehra KINALI

Zehra KINALI


AYASOFYA, ÖKSÜZ DURUŞUN YERİNİ EZAN VE KURAN SESLERİ ALACAK. İNŞAALLAH

09 Haziran 2020 - 14:19

AYASOFYA, ÖKSÜZ DURUŞUN YERİNİ EZAN VE KURAN SESLERİ ALACAK. İNŞAALLAH 

Bizim inancımızda 14 asır boyunca değişmeyen  değiştirilemeyen tek hüküm Allah hükümleridir ve Peygamberimizin tebliğ ettiği sünnet ve hadisleridir.

Beşeri kanunlar dün vardır, bugün yok olur. 

Ayasofya 1453'den önce Kiliseydi, İstanbul Fethinden sonra atam Fatih Sultan Mehmet Han Hz. tarafından Camii oldu,1934'de Bizanslılar istedi diye sahte bir imzayla kararname çıkarıp  müzeye çevrilen Ayasofya,
Mahzun mabed...
Ulu mabed...
Hicran dolu mabed...

Şimdi de millet istediği için yeni bir  kararnameyle Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından tekrar camiye dönüştürülecek inşallah.

86 Yıl boyunca Ayasofya'ya vurulan  pranganın kırılması için bizler, Reisi Başkan seçtik. Allah'ın (c.c) izniyle bu esaret bitecek ve bu öksüz duruşun yerini Ezan ve Kuran sesleri alacak.

3  Temmuzda ne karar çıkar bilmiyorum, ama Türkiye'de ve dünyada hakikat perdesinin açılma vakti geldi. Ezanı Muhammediye'yi  Türkçeleştirip, Kuranı Kerimi yasaklatıp, Camilerin kimini ahıra çeviren, kimini satan, kimini müzeye çevirenlerin kısacası Bizans kafirinin  Müslüman Türk milletine yapmak istediği zulmü içeriden yapanların gerçek yüzlerinin ifşa olma vakti geldide geçiyor.

Camilerde şarkı, türkü çalanlar ve ezan okunurken ıslık rezaleti ile İslam düşmanlığını gizlemeyip salya akıtan içimizdeki Bizans artığı kişilerin niyeti gün yüzüne çıktı.

Şimdi bu milletin  uyanmasi kafirin kudurması  demektir bu yüzden sokağa dökülmenin sinyalini verenler, darbe çığırtkanlığı yapanlar bu uyanışın engeli için karışıklık çıkarmanın peşindeler. 

İçimizdeki hainlere geçit vermeden birlik beraberlik içinde tek vücut olup Haçlı zihniyetine karşı dik durma vakti.
Vakit uyanış vakti...
Vakit Yeniden Yükseliş vakti...
Vakit Yeniden Diriliş vakti...
Vakit Türkiye Vakti...
Selam olsun vatanını, milletini ve birbirini Allah için sevenlere...
Baki sevgi ve saygılarımla. 
Allaha emanet olun dua ile kalın.

Zehra KINALI

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum