Reklam
Reklam
Yusuf KOÇ

Yusuf KOÇ


Ne mutlu Türküm diyene

07 Şubat 2020 - 22:35

Ülkenin siyasi çıkarları ve menfaatleri göz önüne alındığında emperyalist ülkelerin Türkiye ye karsı düşmanca tutumları gün geçtikçe artmaktadır. 
Orta Doğu    coğrafyasını kan  gölüne çeviren ABD, Avrupa,Rusya bunları yaparken de en büyük destekçileri ve finansörleri siyonist  İsrail Büyük İsraili kurmak için tüm gücüyle mücadele etmektedir. Trumpun Kudüsü isrilin başkenti kabul etmesi ve 100 yıllık planı başardım demesi ortadoğuyu kan gölüne çevireceklerinin bir göstergesidir Ortağındaki Lawrence ler yüzlerce kat artmıştır. 
Yunanistanlı düşmanca tutumları, Rusya'nın düşmanca tutumu ve AP'nın pkk yı meşrulaştırıp Türkıyeyle muhatap ettirmek istemesi tamamıyle perde arkası İsrail ve İngiliz olan 100 yıllık plandır. Bir asır önce bütün emperyalizmi küllerinden yeniden doğarak boğan Anadolu dan söküp atan Türk milletine yüz yıl sonra aynı yollarla bütün haclı saldırıya geçmistir. 
Unutulmamalıdır ki Türk devlet geleneği tarih var olduğundan bu yana hep vardır. Devlet aklı ve devlet geleneği hilal ve haçın kavgasını tam 1000 senedir bu topraklarda vermektedir. Bu toprakların kabul etmediği ve edemeyeceği tek unsur hainlerdir Çünkü bu topraklara yabancı postalın girebileceğini düşünen iç ve dış hainler en büyük yanılgıdadır. Türkün ateşle imtihanı ne ilk ne de son olacaktır. Devletimizin dış siyasetinde bütün partilerin tek yumruk olması olmadığı takdirde tarihin bütün hainleri ve vatanseverleri nasıl yazacağı aşikardır. Bu yüzden kararlı bir siyasi duruş göstermek için yıpratmadan ziyade destek olunmalıdır.                     Dünya unutmamalıdır ki,Türk bağımsızlığı için toprağın üstünde şerefsizce yaşayacağına toprak altında olmayı şeref sayan bir millettir.
 NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum