Ümit Aydın

Ümit Aydın


DEVLET EBED MÜDDET!!!

04 Mart 2020 - 22:02

DEVLET EBED MÜDDET!!! 

Cumhuriyet Halk Partisi Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte her geçen gün Atatük'ün kurduğu partinin ideojisinden uzaklaşıp Kandilin TBMM'deki unsurlarının ideolojisini benimsemekte ve uygulamaktadır....

Size bir soru;
İlk olarak pkk nerede doğdu?

Nereden filizlendi?

Bu soruya cevap verirseniz göreceksiniz ki o günkü Pkk yı kuranlar Chp yi de o zaman ilkelerinden uzaklaştırma planlarını atmışlar 

Atatürk'ün 6 okunu kendilerine perde olarak kullanmışlardır...

Bugün herşeye rağmen ülkenin varlığına ve birliğine kast etmiş düşmanlara karşı ulusal güvenliğimizi korumak adına Suriye'de ne işimiz var? demelerinin tek sebebi emperyalist sistemin 100 sene önce büyük İsrail projesinde çizilen planların teker teker bozulmasıdır. 

Bu planda Irak'da güçlü bir hükümet olamadığı için geç kaldık. Ve Pkk nın büyümesine seyirci kaldık, ve ülkemiz gelirinin bir çoğunu savunma sanayine aktarmaktan dolayı başını havaya kaldıramaz oldu. 

Ama bugün Suriye de buna izin verilmiyor. 

Çünkü; pkk ile, pyd ile, daeş ile Türkiye'nin başına örülen belanın kaynağı olan Suriye'ye Türk askeri giriyor ve böylece büyük İsrail oyununu bozuyor. 

RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN da dediği gibi; "bizim derdimiz ne Suriye, ne petrol, ne Suriye vatandaşıdır."

Bizim tek derdimiz yarın ülkenin Irak SURİYE FİLİSTİN , MISIR, LİBYA olmamasıdır. 

Ama malesef Mısır da Hafter, Suriye de Esad gibi emperyalist güçler tarafından atanmış liderle özenen Parti liderleri Millet İttifakı adı altında toplanmıştır. 

Hatta içlerinden birisi 15 temmuz darbe girişiminden hemen önce kendisini Başbakan olarak görmüştü bile ama bu aziz millet heveslerini kursaklarında bıraktığı gibi İbdil'de de heveslerini kursaklarında bırakacaktır. 

DEVLET EBED MÜDDET. 

Selam ve dua ile.
Ümit AYDINFACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum