Salih ARIKAN

Salih ARIKAN


SÜRESİZ NAFAKA BİR CİNAYETTİR

19 Şubat 2021 - 15:10 - Güncelleme: 19 Şubat 2021 - 15:11

SÜRESİZ NAFAKA BİR CİNAYETTİR

Süresiz Nafaka Yüzünden Evlenemiyorum.2009 Yılında evlendim 2013 Yılında boşandım. Hala nafaka veriyorum. Devlet memuruyum yüksek bir gelirim yok. Boşandıktan sonra birçok hanımefendiyle görüştüm.

Görüşmeler ilerliyor sonra süresiz nafaka ödediğim için tıkanıyor. Bazen ilişkinin başında söylesem bile ilerleyen dönemlerde kabul etmeme nedenlerinin başında süresiz nafaka ödemem bahane edilerek ilişki bitiriliyor.

Yeni biriyle tanıştığım zaman artık sevinemiyorum içimi bir hüzün acaba kaplıyor. Kaçıncı hayal kırıklığı o yüzden kendimi hayatın akışına bıraktım. Benim için değil ama toplum için görmememde olumsuz etki edince 44 Yaşına gelmiş olan ben umutsuzluğumu büyütüyorum.

Süresiz Nafaka Bitsin. Evlilik belki çok kolay olmayacak ama zaten süresiz nafaka ciddi anlamda bütçemi sarsıyor borçlarım bitti ama ek hesabımla geçiniyorum sayın yetkililer süresiz nafakayla ilgili adil bir düzenleme getirilsin.

Erkekler SGK olmasın ömür boyu süren bir borç olmaz. Bari süre sınırı getirilsin evet kadınlar mağdur edilmesin ama erkeklerde SGK olarak görülmesin.

Bizde yurdumuzu yuvamızı kuralım yârimiz yarenimiz olsun hasta olsak bir tas çorba verenimiz yok sevdiğimiz ve sevildiğimiz bir hayatımız olsun. Salih Arıkan, tel:0506 514 96 93

İletişim Ağlarımız;

Facebook Sayfamız:https://www.facebook.com/saliharikan4

Twitter sayfamız: https://twitter.com/saliharikan77

İnstagram: https://www.instagram.com/izmirliengelliler

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum