CHP OLAĞANÜSTÜ BİR PARTİYMİŞ!
Reklam
Reklam
Nazif Kocatürk

Nazif Kocatürk

CHP OLAĞANÜSTÜ BİR PARTİYMİŞ!

13 Mart 2018 - 23:19

Doğru yalan değil. Bir domuzun çeyreğini 8 dakikada yiyen ancak bir CHP'li olduğu için CHP olağanüstü bir partidir.

"Benim haberim olmadan televizyona çıkanı yakarım." diyen bir Genel Başkana sahip oldukları için CHP OLAĞANÜSTÜ bir partidir.

İnsan odaklı bir parti olmadığı için, çeyrek domuzu sekiz dakikada bitirmeye odaklı ve terör odaklı bir parti olduğu için CHP OLAĞANÜSTÜ bir partidir.

Yapıcı değil yıkıcı, entrikacı, hile hurda, çamur odaklı olduğu için CHP OLAĞANÜSTÜ bir partidir

80 yıllık parti olduğu halde ısırma ve terör sevici parti olduğundan halkın kendilerine güveni kalmadığından halktan ve sandıktan korktuğu için CHP OLAĞANÜSTÜ bir partidir.

Türkiye ile İran savaşsa ben İran'ın yanında olurum diyen milletvekillilerini partinin en üst makamlarına getirdiği için CHP OLAĞANÜSTÜ bir partidir.

PKK terör örgütünün cenaze merasimlerine katılmak, terörist cenazelerini sırtlarında taşımak için yarıştıkları için CHP OLAĞANÜSTÜ bir partidir.

ATATÜRK'ÜN Partisi’ni sonunda TERÖRLE ANILIYOR durumuna getirdiği için CHP OLAĞANÜSTÜDÜR.
* Evet, 15 Temmuz Darbe girişiminde Şehit düşen, gazi olan kahramanlar yargılansın diye AYM'ye koşup gittiği için, AYM'ye başvurduğu için CHP OLAĞANÜSTÜ bir parti.

BU CHP İLE KORKARIM ATATÜRKÇÜLERİN UMUDU 9. DEFA DEĞİL 99. DEFA SANDIĞA GÖMÜLÜR. 
**Erdoğan'a düşmanlıkta sıraya girenlerden isen Meltem Cumbul’san cumbul, İlyas Salman'san Zülfi Livaneli'sen Levent Üzümcü'sen Gülse Bilse'sen siyasetten konuşabilirsin. Ama "Ülke iyi yönetiliyor", "Erdoğan İyi İnsan" diyen Orhan Gencebay, Hülya Koçyiğit, Yavuz Bingöl isen siyaset konuşmamalısın, siyasete uzak durmalısın.

ÜLKE İYİ YÖNETİLİYOR AHMET HAKAN. ÜLKE İYİ YÖNETİLİYOR ERTUĞRUL ÖZKEK. ÜLKE İYİ YÖNETİLİYOR HÜRRİYET GAZETESİ.

Orhan Gencebay'ı, Hülya Koçyiğit'i, Yavuz Bingöl'ü ve gibilerini GÖMEMİYECEKSİNİZ. Artık sizin gücünüz kalmadı. Sizin hükmünüz bitti. Siz bittiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum