Reklam
Reklam
Nazif Kocatürk

Nazif Kocatürk

AYIP SİZE

12 Haziran 2018 - 12:16

"Babalar En Çok Kızlarını, Kızlar Da En Çok Babalarını Özler" Demiş 53 Kişinin Katili Selahattin Demirtaş. İçerden Duygu Sömürüsü De Yaparmış Sazcı Selo. Şimdi De Binlerce Şehit Babaların Kızları Da Eli Kanlı Teröristlerin Siyasi Kanadının Ele Başsısı Selahattin Demirtaş'a Cevap Vermişler.
"Biz Şehit Kızları Da PKK’lı Vatan Hainlerinin Şehit Ettiği Babalarımızı Çok Özledik Demirtaş. Bunu Da Sen İyi Bilenlerdensin."

Sonsuza Kadar Zindanlardan Çıkmasın PKK’lı Teröristler De, Sen De Demirtaş İnşallah...

Meral Hanım Kafayı TİKA’yla Neden Bozdu? 

TİKA’nın Gittiği Yerlerde Fetö Barınamaz. "TİKA’yı Oradan Alalım" Demek "Fetö'ye Yer Açalım" Demektir O Ülkelerde. Her Yerde Fetö İle Bağlantısı Olduğu İddia Edilen Meral Hanım'ın TİKA’yı Ne Amaçla, Niçin, Neden, Ne Maksatla Kapatmak İstediğini Kamuoyuna Açıklaması Gerekmektedir Değil Mi? Yoksa Meral Hanım'ın Sırtında Fetö'cü İddiası, İddiadan Çıkıp "Doğruymuş" A Dönecektir. Bekliyoruz Meral Hanım.

5 Kıta'da Türkiye'nin Gururu Ve Medarı İftarı TİKA "İyici" Lere Niye Battı, Neden Rahatsız Etti? TİKA’yı Kapatacağım Demekle Kime, Ne Türlü, Niçin Bir Mesaj Gönderiyorsunuz? Açıklayın. Açıklayın Ki Türk Milleti Bilsin Öğrensin. Ki Size Hak Versin Veya Vermesin.

Ne Kadar Ucuz Bir Söylem. "TİKA’yı Kapatacağım."

"E Neden?"

"Sebep Yok Kapatacağım."

"Fetö'nün Bir Numaralı Düşmanı Olduğu İçin Mi Dünyadaki Mazlumların Dostu, Fakirlerin Ve Yoksulların Can Yoldaşı, "Türk Ve İslam Kültürünün Yenileyicisi Ve Yok Olmasından Kurtarıcısı" Uluslar Arası Bir Kurumu Kapatacağım, Taktım TİKA’ya Diyorsun Diyorsun?

"MHP’den Milliyetçi Siyasetten Geldim Diyorsun". Fetö Ata Ocağı MHP’yi Ele Geçiremedi, Gitti Çakma Ve Dönek Ülkücülerle Sözde İyi Bir Parti Kurdu. "Gerçek Ülkü" Nün Altını Oyuyor. Gerçek Ülkücülüğün Kuyusunu Kazıyor. Sen Ve Ülkücülerin(!) Sesini Çıkarmıyorsunuz

Sözde İyi Partinin Söylemleri, Vaatleri, Davranış Ve Hareketleri, Politika Ve Siyaseti Gerçek Ülkücülükle, Gerçek Milliyetçilikle Hiç Bir Alakası Yok Ve Hatta Zararına Olduğunu Tüm Türk Ve İslam Alemi Biliyor. TİKA’yı Kapatacağım Gibi Davranışınızın Ülkücülük Ve Milliyetçilikle Ne Alakası Var Meral Hanım Söyler misin?

Ayıp Size.
Milliyetçi Hareket Partisinin Başına Geçmeye Çalışan Birisinin "Selahattin Demirtaş Hapisten Çıkmalıdır." Demesi "Çakma Ülkücü" "Sözde İyici" Lere Bir Anlam İfade Etmiyor Mu?

Gerçek Ülkücüler Ne Doğru Karar Vermiş Hdp Aşığı Meral Akşener'i MHP’nin Başına Getirmemekle Ve Hatta Kovmakla Değil Mi?
CHP Kurultayı'ndan Önce Muharrem İnce "Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı Adayı Olsun. Kaybetsin. CHP Genel Başkanlığı Bana Kalsın" Diye Düşünüyordu.

CHP Kurultayından Sonra Kemal Kılıçdaroğlu "Muharrem İnce Cumhurbaşkanı Adayı Olsun. Kaybetsin. CHP Genel Başkanlığı Bana Kalsın." Diye Düşündü. Bunların Amacı Ülke Mülke Değil. Bunların Amacı Cumhurbaşkanlığını Kazanmak Değil. Bunların Amacı CHP Genel Başkanlığı Koltuğu...

YORUMLAR

  • 0 Yorum