MURAT GÜLŞAN

MURAT GÜLŞAN

TARİHİ GERÇEKLER

SÜTÜ BOZUKLAR

12 Ekim 2019 - 22:49

Ülkemiz üzerine oynan oyunların daha da arttığı bu günlerde, Bayrağımızın, vatanımızın, canlarımızın sigortaları şanlı ordumuzun Mehmetçiklerine Sosyal medyadan olsun, fiilen olsun halk destek veriyor. Ama cumartesi annelerini destekleyen, gezi olaylarında başı çeken sanatçı denilen o zümreleri göremiyoruz ortalıkta. İnsan ister istemez şöyle diyor içinden,  Ulan siz sanatçı’ mısınız be? Kendi ülkesinin askerine destek vermeyen, Vatan söz konusu oldu mu sus pus olan, çıkarcı zihniyet sahipleri yazıklar olsun size. Sizler hangi kesimin, hangi ülkelerin sanatçısı olduklarınızı açık ediyorsunuz. Ya Arap ülkelerine ne diyeceğiz, Amerika Müslüman ülkeleri bomba yağmuruna tuttu ne Irak kaldı ne Lübnan, ne Mısır hepsini karıştırırken İsrail Filistin’i bombalarken hiçbir Arap ülkesi kınamadı işgalci Amerika, işgalci İsrail demedi. Şimdi bunlara ne oluyor da Türkiye’ yi kınıyorlar, işgalci safsatasıyla ortalığı karıştırıyorlar siz dost’ musunuz düşman mı? Bakalım hangi ülke ne demiş;
BAE: Türkiye'nin Suriye'ye askeri saldırganlığını şiddetle kınıyor ve bunun tehlikeli bir gelişme olduğunu düşünüyoruz. (Ulan BAE biz Suriye’ yemi saldırıyoruz, taşeron ağzıyla konuşma)
Lübnan: 'Kardeş bir Arap ülkesine saldırı ve Suriye toprağını işgal' olarak görüyoruz.
İran: Türkiye'ye Suriye'deki güçlerini geri çekme ve saldırıyı derhal durdurma çağrısı yapıyoruz.
Mısır: Türkiye'nin Suriye topraklarındaki saldırganlığını en güçlü ifadelerle kınamaktayız.
 Suudi Arabistan, Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyine yönelik kara harekatını kınadı.
Birde Müslüman olmayan ülkelerin tavırlarına bakalım,
ABD: Harekâtın kapsamının aşılması durumunda en ağır ekonomik yaptırımlar hedefleniyor.
Fransa: Türkiye'nin Kuzeydoğu Suriye'deki saldırısı tehlikeli. 5 yıldır savaştığımız DEAŞ'a fayda sağlıyor. Durdurulmalı.
İngiltere: Bu bölgeyi istikrarsızlaştırma, halkın acılarını artırma ve DEAŞ'akarşı kazanılan başarıyı bozma riski yaratıyor.
Almanya: Türkiye bu şekilde, bölgeyi daha da istikrarsızlaştırma ve DEAŞ'ın güçlenmesi riskini göze almış bulunmaktadır.
Kanada: Türkiye'nin yaptığı askeri saldırıyı şiddetle kınıyoruz.
Şimdi size soruyorum nerede ümmet birliği, nerede din kardeşliği, Müslüman olmayan ülkelerle bir farkları var mı? Yok tabi ki! Yazıklar olsun sizin gibi dost ülkelere, hepiniz Amerika’nın, İngilizlerin köpeği olmuşsunuz.
Haa zannetmeyin ki, biz orada pyd, ypg ile savaşıyoruz üniformaları öyle olabilir ama eğitim almış, paralı asker Amerikan, İngilizlerle savaşıyoruz. 
Türk kimliği taşıyıp, Partisi ne olursa olsun hatta Müslüman olanlar dahildir, Askerimize, Bayrağımıza, Ülkemize düşman olan bizdenmiş gibi gözüken hainlere onları destekleyen sütü bozuklara, bu vatanın her zerresi haram olsun. Allah onların kazdıkları kuyuya onları düşürsün diyerek,
Ülkemize destek veren, İspanya, Macaristan, Katar, Azerbaycan, Pakistan ve Sırbistan’a ayrıca teşekkür ederiz. Bizim niyetimiz daha önceleri gibi asla ve asla İşgal değildir. Ypg, Pyd, Pkk neyse tüm bunları temizleme, Bataklığı kurutma harekatıdır.
Allah c.c şanlı ordumuza güç kuvvet versin, seferle emirli ordumuza dualarımız sonsuzdur. Allah Türkü korusun ve yaşatsın..Ben Mehmet'imin askerimin yanındayım. Harekatı destekliyorum.
“Tarih şahittir ki; Türk askerinden şanlı, Türk askerinden fedakar hiçbir asker yoktur”
Enver Paşa.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Birol Sönmez.
  7 ay önce
  Ağzına diline sağlık Murat abicigim. Bizlerde herzaman Türk ordusunun yanındayız dualarımız Mehmecilerimize. Gazları mübarek olsun inşallah.
 • Remzi Gültekin
  7 ay önce
  Yüreğine kalemine sağlık sevgili kardeşim