EZANA HAKARET EDEN SOYSUZLARA.
Reklam
Reklam
Reklam
MURAT GÜLŞAN

MURAT GÜLŞAN

EZANA HAKARET EDEN SOYSUZLARA.

10 Mart 2019 - 23:02

İnkâr edenler: "Bu Kur'ân-ı dinlemeyin, okunurken gürültü yapın, belki üstün gelirsiniz" dediler. (FUSSİLET/26)
“8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Taksim'de bir araya gelen kadın grupları, yürüyüş düzenledi. Yoğun güvenlik önlemleri altında İstiklal Caddesi'nde yürüyen eylemciler arasında yer alan bir grup, bu sırada ezanın okunmasıyla ıslık çalmaya başladı.”
Ben onlara kendini bilmez demeyeceğim onlar kendilerini biliyor maksatlı yapıyor adiliklerini kusarcasına sergiliyorlar. İslam’a Türklüğe düşman olmuş çeşitli gruplar içine kamufle olmuş her fırsatta kinini sergileyen bu seferde feminist olarak ortaya çıkan İslam düşmanı soysuz köpekler Ezan-ı Muhammediye okunurken durmadan havladılar. Ama unuttukları bir şey var “KÖPEKLER HAVLIYOR DİYE EZANLAR SUSMAZ” Peki ezan ne demek, ne diyor ezan da bu kadar rahatsız oluyorlar, hemen anlamına bakalım.
 Ezanın genel anlamı, “Allah'a ve peygamberine inanmak ve bunu ilan etmek, Allah'tan başka ilahın olmadığına inanmak, namazın kurtuluş olduğu anlamaktır.”
“Onlar, o kimselerdir ki dünya hayatını ahirete tercih ederler, (insanları) Allah'ın yolundan çevirirler ve onun eğrilmesini isterler. İşte bunlar, çok büyük bir sapıklık içindedirler. (İBRAHİM/3)”
Allah c.c. Ayetlerinde açık açık inançsızların durumlarını yazmıştır. Bu soysuzların yaptıkları karşısında dik durmak bir bütün olmak, iman-ı İslamiye’ yi savunmak hepimizin boynunun borcudur.
İslama hakaret eden inanmayan topluluklara Allah ayetleriyle cevap veriyor işte onlardan biri,
“Onlara: "İnsanların (Müslümanların) inandığı gibi inanın." denilince, "Biz de o beyinsizlerin inandığı gibi mi inanacağız?" derler. İyi bilin ki, asıl beyinsiz kendileridir fakat bilmezler. (BAKARA/13)”
Bir takım şeytani yapılanmaların içinde bulunan, dünya hayatını ahiret hayatına tercih eden, şeytanın uşağı oyuncağı olmuş, nesli bozuk içimizdeki güruhlar topluluğu. Onlara Şeytanın en En sevdirip yaptırdığı Allah'a, kitaba, peygambere ve kutsala hakaret ettirmesidir.  Şeytan, kariyerinin ilk büyük başarısını (!) Hazret-i Âdem ile Hazret-i Havvâ’nın ağacın meyvesini yiyerek birbirlerine mahrem yerlerinin görünmesini sağlayarak kazandı. Kıyafetlerinin açılmasını ve birbirlerinden tahrik olmalarını istedi. Şerefli bir mahlûk olan insanoğlunu küçük düşürmenin en iyi yolu, kıyafetini açmaktı. Şeytan, kıyafetini kaybeden insanın, onurunu da kaybedeceğini iyi biliyordu. İşte onuru, şerefini, haysiyetini kaybetmiş bu şeytanileşmişlerin yani,Bu şerefsizlerin karşısında ben Murat Gülşan olarak duruşumu ve tavrımı sert vakarlı ve onurlu bir şekilde sergiliyorum. Onlar ne diyorsa misli ile cevaplıyorum. İstanbul’un göbeğinde tam da üç aylara girdiğimiz bu dönemde kasıtlı maksatlı yapılan bu adiliğe sessiz kalmadığımı altını çizerek belirtiyor bu gibi provoke olayların karşısında, Ezanların ve Türk’ün susmayacağını ancak, Türk’ü Ezanların susturacağını açıkça bildirir, Ezandaki rahmetin ve bereketin ülkemiz üzerinden eksik olmamasını kıyamete kadar da Ay yıldız bayrak altında okunmasını yüce yüce Mevla ‘dan dilerim.
Son sözümüz yine Allahın kelamı ile olsun. 
“Fakat onlar öyle kimselerdir ki, ahirette kendilerine ateşten başka bir şey yoktur. İşledikleri şeyler orada boşuna gitmiştir. Zaten bütün yaptıkları da batıldır. (HUD/16)”

YORUMLAR

  • 2 Yorum