MURAT GÜLŞAN

MURAT GÜLŞAN

TARİHİ GERÇEKLER

DEYYUSLAR ÜLKESİ ŞEYTAN AMERİKA..

03 Kasım 2019 - 23:59

DEYYUSLAR ÜLKESİ ŞEYTAN AMERİKA..

Bu yazdıklarım siyaset ve partiler üstü tamamen milli duygularımla yazdıklarımdır. Bir yerlere çekip şucu bucu demeyin ben TÜRK MİLLİYETÇİSİYİM.
Tarih hep tekerrürden ibarettir. Peygamber efendimiz döneminde,tüm Müslümanlara kafirler, putperesler tarafından tam 3 yıl ambargo konuldu.
Müslümanlara reva görülen zulüm ve uygulanan ambargolar, sanki o günün bir yansıması ve yankısıdır. Bu demektir ki Ebu Cehiller, Ebu Lehebler her dönemde vardır ve iman ve küfür mücadelesi devam ettiği sürece de var olacaklardır. 
Ben yaşam dairesi içinde kendimce bir sloganım vardır nedir bilir’ misiniz? “Küffara meydan okuyorum sahalardayım”
Ülkeme vatanıma halkıma yapılanlar karşısında susacak değilim elbette. "Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır" sözü ile harekete geçip işte yazıyorum.
Yıllardır taa çocukluğumuzda başlatılan Amerikan sevgisi hatırlarsanız (Teksas, Tommiks, Zagor, Tex vs..) Kitapları önümüze konularak okutturan, tüm dizilere baktığınızda ( Vadideki hayat, küçük ev, pasaklı sali, Dallas, 6 milyon dolarlık adam, Colombo vs..) evlerimizde izlettirilen dizilerle çocuklar için Amerikan yapımı çizgi filmler özellikle 80 ve 90 lı yıllarda (Rambo, er ryanı kurtarmak, komando, Uzay yolu, Süperman, Örümcek adam, kovboy filmleri vs) izlettirilerek bilinç altı amerikan sevgisi işleten yapılardan, (Burger king Mac donalds, starbucks vs..) gibi içlerinde ne olduğunu bilmediğimiz enzimlerle dolu yiyecek içecek yerlerinden biran önce kurtulup kendi öz benliğimize dönmemizin zamanı çoktan gelmiş hatta geçmiştir. Bugün Amerikanın başındaki deyyuz “Türkiye ile ekonomik savaş içersindeyiz” Derken bizimde elimiz armut topluyacak değil herhalde. Bizde seninle savaş halindeyiz ne olacak.
Ve bunlardan enönemlisi ise Deyyuzun açıklaması "İran ile iş yapan ABD ile yapmayacak" Vayy şerefsiz haysiyetsiz bütün ülkelere resmen posta koyuyor.
Peygamber efendimizin dönemine tekrar dönecek olursak Boykotu uygulayanların tek hedefi vardı: Peygamber Efendimizi davasından vazgeçirmek. Ne mümkün! Yürekten Kainatın Sahibine inanan gerçek iman sahibi bir insanı davasından hangi kılıç, hangi zulüm ve hangi ambargo vazgeçirebilir? Hele bu insan, Kainat’ın Efendisi Hz. Muhammed (sav) ise, lime lime doğranacağını bilse bile davasından bir tek adım geri atması mümkün müydü?
Aç bırakmışlardı, susuz bırakmışlardı, çarşıyı ve pazarı yasaklamışlardı. Sevgili annemiz Hz. Hatice tüm varlığını seferber etmişti. Hz. Ebu Bekir servetini ortaya dökmüştü, yine de ambargoya tabi tutulan Müslümanların ihtiyaçlarını karşılayamamışlardı. Dile kolay, tam üç yıl… Çocukların gökleri inleten feryadı mı, önemli değildi onlar için… Kalpleri mühürlenmişti çünkü; şefkat nedir, acıma nedir, çocuk nedir unutmuşlardı. Kız çocuklarını acımasızca elleriyle diri diri kuma gömenlerden şefkat beklenebilir miydi?
Ambargo altındakileri, hapsettikleri bölgeden çıkarmadıkları gibi, acıyıp akrabalarına bir lokma ekmek götürmek isteyen kendi yandaşlarının bile birer eşkıya gibi yolunu keserek engel oluyorlardı.
Ekmek yerine ağaç yaprakları, orada burada ele geçirdikleri deri parçalarını yemeye başlamışlardı Müslümanlar, ama imanlarından asla vazgeçmemişlerdi, vazgeçmeyeceklerdi de…
Bize yaptırım yapmaya kalkan zihniyet papazı salacaksın iranla ticaret yapmayacaksın diyen şeytan uşakları hiçbir TÜRK geri vites yapmaz elinden geleni ardına koyma. Şimdi asıl konuya gelelim Hiçbir Hristiyan ülkesi bizi sevmez neden mi?
Ord. Prf. Fritz Neumark (1900-1991) Hitlerin zulmünden kaçarak 1933 te Türkiye’ye sığınan, hayatını ülkemizde geçiren, İstanbul üniversitesi İktisat ve hukuk fakültelerinde yıllarca dersler veren Alman asıllı bilim adamıdır.
Bir gün öğrencilerinden biri sorar. Hocam bu Avrupalılar biz Türk’leri neden sevmez.? Hoca cevabını maddeler halinde verir. Ve der ki:
1-Müslüman olduğunuz için sevmezler. Laik olmak şöyle dursun, Faraza Hristiyan dahi olsanız size bakışları değişmez.
2-Siz farkında değilsiniz ama onlar şu gerçeğin farkındalar. Tarihten Türk çıkarılsa tarih diye bir şey kalmaz. Osmanlı arşivleri açılıp, gerçekler ortaya konulsa, Dünya tarihinin yeniden yazılma ihtiyacı ortaya çıkar.
3-Avrupa’nın pazarı idiniz, şimdi Avrupa’yı Pazar yapmaya başladınız.
4-En az 400 yıl Avrupa’da sırtımızda at koşturdunuz.
5-Selçuklular Anadolu’yu, Osmanlılar ise orta Avrupa ve balkanları Avrupa’lılara mezar etti.
6-Sizi silahla yenemeyenler, sizleri kendilerine benzeterek hakimiyet sağladılar. Önce hayat tarzınızı ve giyiminizi değiştirdiler. Ahlaki değerlerinizi yıprattılar. Şimdi sizi kendi içinizde bölmeye çalışıyorlar.
7-Selçuklu ve bilhassa Osmanlı İslamiyet için her şeylerini feda etmeseydi, İslamiyet belki de Hicaz’da varlığını devam ettirebilirdi. Kaldı ki Vehhabiliği kuranlarda İngiliz Dominyon bakanlığının adamlarıdır. Batı her yerde İslamiyet’i sapık inançlara kanalize etmeye çalışmaktadır. Osmanlı ise Asr-ı Saadeti devam ettirdi.
8-Tarihinize bir bakın. İlk denizaltıyı Osmanlı Türk’leri yapmıştır. Siz belki bunu bilmiyorsunuz, ama Avrupa’lı bunu gayet iyi biliyor.
9-Siz Türk’ler gerçek hüviyetinize, kimliğinize dönerseniz Avrupa’nın refahı ve medeniyeti yıkılır.
Bu sebeplerden dolayı Avrupalılar Türk’leri sevmez!...
Ben buna Amerikayıda ekliyorum. Son sözüm
“Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.” Mustafa Kemal Atatürk
Bu sebepten dolayı herşeyden evvalla Müslüman Türk olduğumuzu küffar ile savaş halinde olduğumuzu unutmayacağız.
“Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur” Atatürk
Şimdi bu şerefsiz Amerika deyyuzlarına onurlu duruş ile top yekün dik duralım.
(Doların yükselişine sevinenler yapmayın vatanınıza sahip çıkın..)
Selam ve dua ile kalınız.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum