Bayraksızlar ne bilir bayrağın kıymetini !
Reklam
Reklam
Reklam
MURAT GÜLŞAN

MURAT GÜLŞAN

Bayraksızlar ne bilir bayrağın kıymetini !

20 Kasım 2018 - 23:10

Ey bayraksız ve bayrak sevgisinden mahrum zavallı zat. Annen seni doğururken bu ayyıldızlı bayrak altında doğurdu. Sen doğarkende,annen seni doğururkende güvenceniz bu ayyıldızlı bayraktı. Bu bayrak sana isim ,kimlik verdi. 
Ayyıldızlı bayrak altında okudun, büyüdün, siyasete girdin ama bayrak ne demek manasını hiç bilemedin. 

Ayyıldızlı bayrak Cenabı ALLAH `ın Türk`e lütfudur. Şehit kanı üzerinde ayyıldız mührüdür. Bu mühürde ALLAH (c.c) ve Hz.Muhammed (s.a.v) yazar.

Ey Ayyıldıza düşman zavallı zevat .. 
Bu bayrağın sevenide çoktur, düşmanıda... Ayyıldızlı bayrak nice beldelerde peygamberlere sahabelere Evliya embiya ALLAH dostlarına gölge oldu nice adaletsiz ahlaksız zalim imparatorların kralların soysuzların karşısında dikildi; adalet oldu, hak oldu, adap edep oldu. 

Ayyıldızlı bayrak altında yaşayan her kim ne dinde ise, ırki ne ise, zengin, fakir ayırtmaksızın güvenle huzurla yaşadılar. Bu bayrağın emrinde olan ordu ALLAH ın ordusudur. 
Ey bayraksız zevat..! 
Taşeronluk yaptığın kanlı şeytanı yapılanman çok kez denedi ayyıldız bayrağımızı yok etmeyede başaramadı. Şimdi ne olduğu belli olmayan bez parçasını bayrak edindin. Elinde sallıyor peşinde gidiyorsun, şeytana hizmet ediyor ALLAH ın ordusuna savaş açıyorsun, Türk milleti bayrağına alsancak veya ayyıldız der. 
Bizim bayrağımızdaki hilal ve yıldız nice bayraklara sembol olmuştur daha ne diyeyim ki sana; sen bu ayyıldız bayrak altında büyüdün, yeşerdin şimdide yok edilmesi için uğraşıyorsun, ama unuttuğun bir şey var. Akif dedem söylemiş (Korkma sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak yurdumun üstünde tüten en son ocak) 
Ne bayrağımız sönecek, ne de Ocağımız bitecek. İnşallah sizin gibi şeytanilerle savaşımız kıyamete kadar sürecek. 
Ne mutlu Ayyıldız ın kıymetini bilene Ne mutlu alsancak uğruna şehit düşenlere Hiç ezilmeden büzülmeden evirip çevirmeden 
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

YORUMLAR

  • 0 Yorum