Ünlü fast food zinciriyle ilgili skandal 'patates' iddiası
Reklam
LEZZETİ HAFİYE

LEZZETİ HAFİYE

Ünlü fast food zinciriyle ilgili skandal 'patates' iddiası

13 Eylül 2017 - 23:00

Sosyal paylaşım sitesi Reddit'te sorulan bir soru üzerine eski çalışanları ünlü fast food zincirinin müşterileri kandırmak için kullandığı yöntemleri anlattı. Türkiye'de de şubeleri bulunan bir fast food zincirinin çalışanları sosyal medya sitesi Reddit'te şirketin porsiyon politikalarına ilişkin bir hayli ilginç iddialarda bulundu
Türkiye'de de şubeleri bulunan bir fast food zincirinin çalışanları sosyal paylaşım sitesi Reddit'te sorulan bir soru üzerine eski çalışanları ünlü fast food zincirinin müşterileri kandırmak için kullandığı yöntemleri anlattı. Çalışanlar, Reddit'te şirketin porsiyon politikalarına ilişkin bir hayli ilginç iddialarda bulundu.
İTİRAFLAR ART ARDA
ActualRobet1 takma adlı bir Reddit kullanıcısının "İşiniz müşterilerden gizlemenizi gerektiren ne gibi şeyler bekliyor" sorusuna söz konusu zincir çalışanı bazı  
kullanıcılardan dikkat çeken itiraflar geldi.
Bazı çalışanlar, patates kızartmasını karton kutulara koyarken, müşteriyi yanıltmak için başvurmaları istenen 'sıkma' tekniğini anlattı. EcperiMENTALbunny adını kullanan eski bir personel, "Patateslerin doluymuş gibi görünmesi için kartonu nasıl sıkmam gerektiği bana öğretildi" dedi.
Benzer ifadeler zincir mağazalarda çalışan başkaca insanlar tarafından da dile getirilirken, dünyaca ünlü şirket iddiaları yalanladı..

YORUMLAR

  • 0 Yorum