Reklam
Reklam
LEZZETİ HAFİYE

LEZZETİ HAFİYE


Sayfiye Ocakbaşı, Port Alaçatı'da lezzet tutkunlarının adresi oldu

04 Temmuz 2019 - 13:28

İşadamı Erhan Ece tarafından kurulan 41 yıllık lezzet markası Sayfiye Ocakbaşı, İstanbuldan sonra şimdi de Port Alaçatı'da lezzet tutkunlarının adresi oldu.
Sayfiye Ocakbaşı'nın açılışında şarkıcı Nilüfer, Zeynep Mansur, oyuncu Gonca Vuslateri, Umut Oğuz, Saba Tümer ve Gürsel Tekin gibi sanat, siyaset ve cemiyet hayatının ünlü isimleri de boy gösterdi. 
Alaçatı'ya Sayfiye markasını kazandırmaktan ötürü mutluluk duyduğunu belirten Erhan Ece, Alaçatının zeytinyağlılarını ve mezelerini kapsayan doğu Akdeniz ve Ege bölgesine özgü lezzetler ve et yemekleri ile iddialı olduklarını söyledi. 
Profesyonel bir ekiple müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıklarını dile getiren Ece, şöyle devam etti: “Sayfiye Ocakbaşı'nda ağırlıklı olarak Trakya kıvırcık kuzu etlerinden hazırladığımız et ve kebap ürünlerini müşterilerimize sunuyoruz. Tüm etlerimiz marine edilip meşe mangalından tabağınıza sunuluyor. Meze konusunda bölgenin avantajlarını da değerlendirip lokal zeytinyağlı ve meze çeşitlerini Ebru Usta'nın yorumuyula sizlere sunuyoruz. Odun fırınından enfes lahmacun, katmer ve pideler ayrıca Antepli meşhur baklavacı İmam Çağdaştan gelen baklavalarla ağızlarınızı tatlandırıyoruz. Yine bölgenin sevilen lezzeti Asım Usta kokoreçi de sıcak başlangıç olarak menümüzde sizlere sunuyoruz”

Kuşluk Restoran'da Kahvaltı Keyfi
 

Çeşme Alaçatı Port Marina'da bu yıl hizmet vermeye başlayan Kuşluk Restoran, zengin serpme kahvaltısı ile lezzet rüzgarı estiriyor. 
Gün boyu kahvaltı ve akşamları Girit ve Ege mezelerinin ağırlıklı olduğu mönüsü ile dikkat çeken Kuşluk Restoran , kısa sürede tatilcilerin uğrak yeri haline geldi. 
Kuşluk Restoran sahibi Sabri Beyhan, mekanda hijyen ve temizliğin ön planda olduğunu söyleyerek
fix kahvaltının 69 TL olduğunu belirtti. 
Kahvaltıda menemen, börek ve pişileri ekstra olarak müşteriye yansıtmadıklarını dile getiren Beyhan “Misafirlerimiz doyana kadar kahvaltılarında ne bittiyse istedikleri takdirde tekrar getiriyoruz.  Ana yemekte ise Girit ve Ege mezelerinin yanında et ve tavuk çeşitleri ön plana çıkıyor. Deneyimli ekibimiz ve ustamız ile Çeşme'li tatilcilere en iyi lezzeti sunmaya hazırız” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum