Levent PEŞKER

Levent PEŞKER


AKPARTİ İZMİRDE DEĞİŞİM YOK…

26 Şubat 2021 - 00:01

Uzun zamandır köşe yazılarımı sizlerden mahrum bıraktığım için özür dileyerek başlamak istiyorum.
Bu haftaki yazımı Akparti’nin İzmir kongresine ayırmak istedim. Dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımları ile güzel ve kalabalık bir kongre yaşadık. Evet, kalabalık derken biraz kinaye yapmadım değil. İzmir sokaklarında konuşulan konuların başında kafe ve resturantlara pandemi nedeniyle kapalı olması geliyor, insanlar kafelerde bulaşıyor da kongrede covid-19 bulaşmıyor mu diye birbirine sorup duruyor. 
Bunları neden yazıyorum? Derdim asla muhalefet yapmak değil. Davamıza zarar verecek bazı konulara değerli büyüklerimizin dikkatini çekebilmek istiyorum. Bu iyi niyetli eleştirimizi yaptıktan sonra Akparti İzmir yönetimi, 2023 seçimlerinde neler yapar?
İl yönetim listesine bakacak olursak... Yine aynı tas aynı hamam, emektarlar ve milli görüş temsil edebilecek isimler yine göz ardı edilmiş. Ki bu listeyle İzmir Reisi Son Başbakanımız Binali Yıldırım İzmir’in tartışılmaz patronu benim dedi. 2023 seçimlerinin başarı veya başarısızlığın faturası, son başbakanımıza ait olacaktır. Ne diyelim hayırlı olsun, inşallah iyi olur demekten başka temennimiz olamaz.
Gözler, 24 Marttaki Büyük Kongre’ye dönmüş durumda. MKYK’da İzmirimizi kimler temsil edecek merakı içinde teşkilatlar... Şahsımca kongre sonrası az çok kimlerin gireceği belli oldu. Şunu söylemekten kendimi alamıyorum; 2023 seçimlerinde yine teşkilatlardan çok reise iş düşüyor. Genel Başkan Vekilimiz Prof. Dr. Numan Kurtulmuş başkanın sözüne katılıyorum artık. Recep Tayyip Erdoğan’ın teşkilatlar sırtından insin. Fotoğrafının arkasına sığınmayın. Ben de buna katılıyorum. 
Ne diyelim... Duamızdır, inşallah başarılı oluruz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum