Reklam
Reklam
Bedriye ÇAMBEL

Bedriye ÇAMBEL


MÜSLÜMAN MAHALLESİNDE SALYANGOZ SATAN CAHİL!!!

22 Ekim 2020 - 14:46

MÜSLÜMAN MAHALLESİNDE SALYANGOZ SATAN CAHİL!!!

CHP Genel Merkezi danışmanlarından Mücahit Avcı Twitter'daki paylaşımında AK Parti'nin gençliğe Mus'ab bin Umeyr'i örnek göstermesini diline dolayarak "Mus'ab bin Umeyr bu dönemde yaşasa şüphesiz AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ya da ihale takipçisi olurdu" sözleri ile alay etmiş idi. Tepkilerin çığ gibi büyümesi üzerine
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunuldu. 

Chp, nin siyasetine ve siyasetçilerine baktığımızda nedense islami ritüellere uzak hem de çok uzak olduklarına yakinen şahit oluyoruz. Bakıyoruz:
-CHP’nin iletişim danışmanı, Mehmet Selim KİRAZ'ın katillerini savunuyor.
-15 Temmuzda ezan okunmasına karşı çıkıyorlar. 
-Fetöcü darbecilere kol kanat geriliyor. 
-6-7 Ekim iç savaş denemesini destekliyor. Tabi bunların bir de önceleri var ki yazmakla bitecek gibi değil. Fransa'da Makron İslam’a ve peygambere saldırıyor, camileri kapatıyor, Türkiye’de ise bu vazifeyi adeta ve sanki  CHP’liler yapıyor. 

Allah’ın emirlerinden uzak yaşıyorsunuz? İslamla, Müslümanlarla savaşıyorsunuz, derdiniz İslam ve Müslümanlar. Sizin tarihte de başka derdiniz olmamıştı.
     
İslamiyet güneş gibidir, üflemekle sönmez. Gündüz gibidir, göz yummakla gece olmaz. Gözünü kapayan yalnız kendisine gece yapar.
     
Sahabe ruhunu anlamayan zihniyete ne anlatırsanız anlatın boş gelecektir.

Musap Bin Umeyr, Peygamberimiz (s.a.v)  arkadaşı, Medine’nin ilk öğretmeni Uhud savaşının şehidi, ilk Müslümanlardan zengin bir hayat yaşarken güç bir hayatı seçen ve kabul eden yiğit. Habeşistan'a  ilk hicret edenlerdendir. 
     
Şöyle tarihe baktığımız zaman zihniyetin bir gram ilerleme kaydedememiş olması gerçekten çok endişe verici bir durumdur. Bu kötü düşünce ve davranışları siyasete alet etmek ve bulunduğunuz kurumu kullanmak çok çirkin bir davranıştır.
     
İnsanlar bir kurumu temsil ederken, kendi siyasi düşüncesini bu kuruma yansıtıyorsa bu cahilliktir.  
     
İmama söz söyler cenazesinde cenazesini yıkamak,namazını kızdırmak ve duasını yapmak  için en iyi imamı arar.
     
Dine karşı cesur olmaya gerek yoktur. Bu ülkede teröre teröristlere karşı cesur olunması gerekiyor.
     
Milletimizin tarihine, kültürüne, kutsal değerlerine saldıran ve düşman olanların gerekli cezaları almaları gerekiyor.
     
Cahiliye devrinde yaşanan zina, içki, fuhuş vb. pisliklerin, Lgbt, alkol, zina savunuculuğu yapanların, çürük, pis, çamur fikirlerinden dolayı bedel ödetilmesi gerekiyor.

Burası Türkiye...
İslâm diyarı...
Müslüman toprağı...
Siz siz olun şehit kanı ile sulanmış her karış bu topraklarda, MÜSLÜMAN MAHALLESİNDE SALYANGOZ SATAN CAHİL aklınızı başınıza alın.

Bedriye ÇAMBEL

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Gheldio
  12 saat önce
  Başına başörtü takıp yızüne bir ton makyaj yapınca cennete mi gideceğini sanıyorsun ruh hastası özürlü cahil mal bedriye. Senin özel sorunların var git tedavi olda gel
 • Glary
  1 ay önce
  İnsanlıktan nasibini almamış hayvan bile olmayı beceremeyen cahil bedriye. Sen git önce insan sonra hanımefendi olmayı öğren Sende yazılarında kitaplarında şiirlerinde Hepsi yerin dibine batsın cahil. Allahın ***eti üstüne olsun