Reklam
Reklam
Aydın BENLİ

Aydın BENLİ


"FETÖNÜN SİYASİ AYAĞI''

26 Temmuz 2020 - 15:35

Fetö, Pdy terör örgütü uzun yıllardır devlet kademelerinin kılcallarına kadar yerleşti, 1972'den sonraki bütün hükümetleri kullandı, kendini "islamcı, dinci nesil yetiştiriyorum" diyerek, halkı kandırarak zeki çocukları alıp okullarında okuttu, üniversitelerde okuttu, yurt dışına eğitime gönderdi, sınav sorularını çalıp, devlet kademelerine işe yerleştirdi. Tüm bu illegal islerin hepside belgeler ve  mahkeme kararlarıyla da tespitli, bilinen işleri.  
Bu örgüt  devlet kademesine sızmış ve hükmetmiş ki, devletin bütün kademesinde yer almış, para musluklarının başında onlar vardı, kritik atamaların başında  onlar vardı,  her yerde onlar vardı ve hala kriptolarıyla varlar.   
Sayın Cumhur Başkanımız; fetö, pdy konusunda çok kararlı ve azimle mücadele etti ve etmeye devam ediyor, bende kendisinin bu konuda emrinde ve yanındayım her zaman olduğu gibi. 
Peki ya kurmayları?
Kurmayları, fetö pdy ile mücadele konusunda liderleriyle aynı fikre sahip mi?.. 
Kozmik odalardan çıkan devlet sırları adli emanetler de mi? 
Yoksa nerede? 
Kim neden açıklama yapmıyor? 
Saat başı şifresi değiştirilen çok gizli ibareli evrakların saklandığı özel korunaklı odaya kim neden girdi ? Terör örgütleri içindeki devlet personellerinin kimlikleri nasıl deşifre edildi? 
Nasıl örgütlere bu isimler verildi? 
Mete Han'dan bu yana büyük devlet geleneği olan, bu devletlerin devamı olan güzel ülkemiz, çoğu zaman içeriden ve dışarıdan düşmanların saldırısına maruz kalmış, her türlü hileleri kullanarak devletimizi yıkmaya çalışmışlardır. 
Fetö; pdy, pkk, pyd ve diğer taşeron örgütler yok olmaya, bitmeye mecburlardır, yeter ki devletimiz kararlı olsun. Siz, kararlı oldukça halk sizinle olacaktır. 
Fetö; pdy'nin her meslek gurubundan üyesi var iken, neden siyasette yok ? Bu hain örgütün ayakları varda başları yok mu?  Bence yeni kurulan partiler de dahil bütün partilere bakılmalı, yeni kurulan bir parti çok büyük maddi sıkıntı çekmesi gerekirken, seçim otobüsleri, genel merkezleri dahil bütün araçlarını nakit keş paraya alabiliyorsa, arkasındaki gücü araştırmak lazım. 
Bank Asya'nın yönetim kurulu nerede? Oraya para yatıranlar görevden atıldı. Siyasetçilerin çoğunun Fetö,  Pdy örgütü hain başı Gülen ile fotoğrafları var, bu fotoğraflar sosyal medyada her yerde var, aklıma bir hadisi şerif geldi. "İnsan sevdiğiyle beraberdir." Benim niye bu herifle fotoğrafım yok? Neden yok? Çünkü can düşmanıyız. Bu nedenledir ki düşmanlar birlikte fotoğraf çekilmez, ben bu örgütün ölüm listesindeyim. Hali hazırda devam eden davalarım var ve şu zamandayız dava dosyalarındaki ünlü isimler çıkarıldı, piyonlarla dava oluyoruz. Bunlar olur iken ve dosyamda gazete haberlerim ve dava dosyalarım var iken, Milletvekili referansına rağmen Ankara Valim silah ruhsatımı vermedi. Niye vermedi sayın valim? Fetö pyd'nin siyasi ayağı da var, bürokrat ayağı da var, memur ve işçi ayağı da var, iş insanı ayağı da var, gazeteci vs. her yerde ayağı ve başı var, katologtan karı kız ayağı da var. Bunlar benim kişisel fikrim..
15 Temmuz öncesi sayın Cumhur Başkanım yanına aldığı çalışanlarını ve referanslarını kontrol ederse Külliyede kimlerin kripto olabileceğini görebilir. Allah, Sayın Cumhurbaşkanımıza uzun ömürler versin Fetö, Pyd ile bana göre tek mücadele eden kendisidir, diğerlerinin sayın Cumhur Başkanımız gibi can siper hane ettiğini düşünmüyorum, dostlar alış verişte görsün. 
Fetönün pyd'nin siyasi ayağı çözülürse devlet kademesindeki kriptolarda çözülür, siyasi referanslara bakılınca kriptolar ortaya çıkacaktır. Bu nedenle siyasi başı veya ayağı çok önemlidir. 
15 Temmuzu yakın bir zamanda törenler, fatihalar ile yad ettik. Oysa, şehitlerimizin kanı hala kurumadı, üstümüze bomba yağdıran alçaklar hala mahkemelerde takım elbise giyip caka satıyor, tulum veya tek tip kıyafet neden çıkarılmadı? 
Türkiye Cumhuriyeti Devleti her zaman 18 yaşında bir delikanlıdır, büyük ve güçlü devlet geleneğimiz ve yapısı var, kimse yıkamaz boşuna uğraşmayın bizim sakalımızı kesersiniz bizde sizin kolunuzu, bacağınızı keseriz, sakal uzar; kol uzamaz. 
15 Temmuz şehitlerimizi saygıyla anıyor, ruhlarına bir Fatiha Suresi rica ediyorum. Başta gazi Cumhur Başkanım olmak üzere bütün gazi ve şehitlerimize minnet ve şükranlarımı bildiriyorum, Allah'a ısmarladık hoş çakalın.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum