Reklam
Reklam
Aydın BENLİ

Aydın BENLİ


ÇOCUK İSTİSMARLARI

14 Eylül 2020 - 18:08

ÇOCUK İSTİSMARLARI
        Yüce Dinimiz İslam, barış ve kardeşlik dinidir, iyiliği emreder fenalığı ve azgınlığı yasaklar. Son zamanlarda İslam'a fobi kampanyası başlattılar, dış istihbarat teşkilatları sahte din alimleri  ve cemaatleri başımıza bela etti, Fetö PDY, Adnan Oktar ve  binlerce sözde dini cemaatler kurup finansal destek verdiler. İstanbul sözleşmesi ile Türk aile yapısı bozuldu. Arada ırkçılığı tetikliyorlar, Türkiye kırılgan ve hassas değerlere sahip.
       Bazen içinde kötülük olan şeref yoksunu pislikler, öpmeye kıyamadığımız çocuklarımıza istismarda bulunuyor, sözün bittiği yer burası. Bunu da Din adamı kimliğinde yapıyor, bu pislik çocuğun babasıyla görüşürken pişkin,pişkin konuşuyor. Fatih Nurullah  58 yaşında istismara uğrayan çocuğumuz henüz 12 yaşında, bu pisliğin torununun torunu yaşında, yani üçüncü kuşak torunu yaşında. Bu pislikler gibi çocuk istismarcısı binlerce pislik aramızda, bazen bu pislik dayı, amca, baba, kuzen, komşu olarak karşımıza çıkıyor. Altında yatan etken sapıklık, psikolojik rahatsızlık, çözümü nedir? Kesinlikle idam edilmesi gerekir. Sakalı var sarığı var müritleri var, sözde kürsüden Yüce Allah'ı anıyor ve anlatıyor, Dervişin zikri neyse fikride o olmalı, insanlara verdiği öğütleri önce kendi tutmalı. 28 Şubatlarda Ali kalkancı ve Fadime Şahin'leri unutmadık, Bazı vakıflarda din eğitimi adı altında istismarları unutmadık, tedbir alınmazsa yeni vakalarla bu çocuk tecavüzleri bitmeyecek. Bu pislikler yüzünden, mahallede, sokakta, akrabalarımızın kucağında küçük çocuklarla oynayamaz onları sevemez olduk.
       Avrupa Birliği uyum yasalarına göre İdam cezası kaldırıldı, T.B.M.M büyük görev düşüyor, Çocuk istismarı ve Terör suçlarına kesin çözüm bulmak istiyorlarsa İdam cezasını çıkarmaları gerekli. Çocuk istismarlarında büyük görev Annelere düşüyor, çocuklarınızı gözünüzün önünden ayırmayın, kimseye emanet etmeyin, yatılı kurslara vermeyin. Kedimizi, köpeğimizi komşuya emanet ediyoruz ona bile tecavüz ediyorlar, bunun son örneği Çankaya'da Volkan Uzun'a emanet edilen  zavallı köpeğe tecavüz edilmiş o köpek ölmüştü, basında bu konu epeyce yer aldı. Sevgili anneler çocuklarınızı lütfen gözünüzden sakının, kimselere emanet etmeyin. 
      Çocuk istismarları, hayvanlara kötü muamele, doğa katliamı ve kadına karşı şiddet konuların da çok hassas yapıya sahibim, bu konular bizlerin günlük yaşamlarımızda sıkça karşılaştığımız olaylar, bu konulara hassas olursak Dünyamız daha güzel olacaktır. Herkes kendi kapısının önünü temizlerse mahalle pırıl, pırıl olur. Sap ile samanı ayırmak lazım, bir şeref yoksunu pislik Din Alimi adı altında çocuğumuza pislik yapıyorsa, diğer Müslümanlar bu işi yapmış sayılmaz, bu işe sessiz kalırsa  yapılan o istismara ortak olmuş olur, ivedilikle çocuk istismarlarına İdam çıkmalı. Kadına şiddetin olmadığı, Hayvanlara işkence yapılmayan, yemyeşil bir doğaya sahip, çocukların mutlu oynayıp güldüğü  güzel günler diliyorum. 
         Allah'a ısmarladık. Hoşça kalın....

AYDIN BENLİ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum