YARINLARIMIZIN TEMİNATI ÇOCUKLARIMIZA SAHİP ÇIKALIM.
Reklam
Reklam
Reklam
Ahmet Bereket

Ahmet Bereket

YARINLARIMIZIN TEMİNATI ÇOCUKLARIMIZA SAHİP ÇIKALIM.

28 Şubat 2018 - 23:15

Gün geçmiyor ki içimizi yakan yeni bir taciz haberi ile uyanmayalım.Yüzyıllar boyunca dünyaya hükmeden, Âleme nizam veren şanlı ecdadın torunları olan bizler, emperyalizmin içimizdeki ve dışımızdaki temsilcileri ile öyle bir hale getirildik ki, savaşlar ile başaramadıklarını, neslimizi dini ve ahlaki değerlerinden uzaklaştırarak adım adım başarmakta ve Sabırla çalışmalarına devam etmektedirler. Bunun en belirgin göstergelerinden biride maalesef yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın karşı karşıya kaldığı cinsel istismar da gelinen durumdur. Mahkemelere yansıyan son duruma göre çocuklara yönelik cinsel istismarda açılan dava sayısı son 10 yılda 7 kat arttı. Resmi olmayan istatistikler ise ülkemizde her 3 kız çocuğumuzun dan 1'inin, her 5 erkek çocuğumuz dan da 1' inin cinsel istismara maruz kaldığını gösteriyor. VE EN ACISI DA istismara maruz kalan çocuklarımız Aile ve yakın akrabalarının da Tacizine maruz kalıyor.

 Özetle Emperyalizmin iç ve dış uzantıları milli ahlak ve değerlerimizden, yüce kitabimiz Kuran'dan bizleri öyle uzaklaştırdılar ki en önemli değerlerimiz olan çocuklarımıza bile sahip çıkamaz hale geldik. Peki çare.Çare konusunda 

 Hükümetimize görevler düştüğü gibi birey birey fert fert bizlere de görevler düşmekte. Hükümetimize düşen en önemli görev Ceza sisteminde köklü ve caydırıcı kararlar alıp Kangren haline gelen bu illetten kurtulmak için tıpkı kangren olan bölümü vücudumuzdan kesip atmak gibi, bu tarz eylemler içinde bulunanlara en sert biçimde cezalandırıp İDAM'a kadar uzanan Ceza sistemini bir an evvel hayata geçirmekten geçiyor. Ebeveynler olarak bizlere düşen en öncelikli görev ise  BİR AN EVVEL TİTREYİP KENDİMİZE DÖNÜP dini milli ve ahlaki değerlerimizi yeniden hayatımıza hakim kılmaktan geçiyor. YOKSA YARINLARIMIZ MAALESEF BUHRAN,MAALESEF KARANLIK.

Selam ,Sevgi ve Saygılarımla

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Son Yazılar