UNUTMAM İHANETTİR!
Reklam
Reklam
Ahmet Bereket

Ahmet Bereket

UNUTMAM İHANETTİR!

28 Şubat 2017 - 12:14

Bugün günlerden 28 Şubat. Yani Sincan’da tankların yürütüldüğü ve “Darbe” girişiminde bulunanların demokrasiye balans ayarı verme olarak ifade ettikleri 28 Şubat post modern darbenin yıl dönümü.
Şu ana kadar yapılan paylaşım ve 28 Şubat la ilgili gerek yazılı gerekse görsel basında yer alan haberlerde, 28 Şubat süreci tüm yönleriyle tartışılıp kamuoyu bilgilendirilirken, yine Şehit edilmeden önceki dönemde olduğu gibi 28 Şubat sürecinde bu gün konuşunca mangalda kül bırakmayanlar o gün kaçacak delik ararlarken meydana çıkıp “Namlusunu Milletine çeviren tanka selam durmam “ diyen Şehit lider Muhsin YAZICIOĞLU unutulmuş.
Hep söyledim hep de söylemeye devam edeceğim.
“UNUTMAK İHANETTİR
Biz unutmadık unutturmayacağız. Şehit liderinin yolundan yürümeye çalışan ve şu an İzmir’de o günkü BBP İzmir il başkanı sıfatı ile 28 Şubat sürecinin baş mimarları olanlardan 15 Ağustos 2013 tarihinde İzmir 12. Ağır ceza mahkemesinde ( TMK.10. Madde ile görevli ) davacı olan ve 2 kez özel yetkili mahkemeye, özel yetkili mahkemelerin kapatılmasından sonra da 3 kez de 12.ağır ceza mahkemesine ifade veren ve halende mahkemesi devam eden biri olarak ne 28 Şubatı ve 28 Şubatta yapılanları nede bu süreçte “Türkiye İran olmaz, Cezayir de Olmaz, Ama Suriye olmasına da biz müsaade etmeyeceğiz” Diyerek bu süreci organize eden içteki ve dıştaki tüm karanlık mihrakların oyunlarını bozan yiğit insan Şehit lider Muhsin YAZCIOĞLU’nu unutacağız.
Selam olsun gerçek dava adamlarını unutmayanlara, selam olsun gerçek dava adamlarının yolundan yürümeye çalışanlara.
Selam, sevgi ve saygılarımla

YORUMLAR

  • 0 Yorum