Yazarımıza Bir Ödül Daha

DOLPHİN SPOR MERKEZİ tarafindan her yıl geleneksel olarak düzenlenen Spor Ödülleri, tesiste düzenlenen görkemli bir tören ile sahiplerini buldu. yazarımız Nesibe TÜKEL hanımefendiye bir ödülde spora katkılarından dolayı DOLPHİN SPOR merkezi sahibi, müdürü Derya TURGUT hanımefendi tarafından bizzat takdim edildi.

Yazarımıza Bir Ödül Daha
19 Temmuz 2019 - 00:19

DOLPHİN SPOR MERKEZİ tarafindan her yıl geleneksel olarak düzenlenen  Spor Ödülleri, tesiste  düzenlenen görkemli bir tören ile sahiplerini buldu.  yazarımız Nesibe TÜKEL hanımefendiye bir ödülde spora katkılarından dolayı DOLPHİN SPOR merkezi sahibi, müdürü Derya TURGUT hanımefendi                   tarafından bizzat takdim edildi.

Yazarimız Nesibe TÜKEL'e taktim edilen  ödül ile alakalı olarak sitemize bilgi aktaran Derya TURGUT hanımefendi;

"Eryaman'da 2006 yılında açılan sporun öncü ismi Dolphin spor merkezi Eryaman evleri içerisinde Ankara'lılara nezih spor imkanı sunmaktadır. En son teknoloji ile donatılmış fitness merkezi ve tam kapsamlı eğitmen kadrosu ile Ankara'lılara kaliteli bir yaşam için tüm gereklilikleri sunuyor. Beslenme ve kilo kontrolü, yağ, kas, su ölçümü ücretsiz grup dersleri  bayanlara özel incelme ve sıkılaşma programları ile sektörün lider ismi olmayı koruyor.

Dolphin spor gündelik telâşların arasında dinlenmeye ihtiyacı olanlara da sauna, buhar odası,Türk hamamı, jakuzi gibi meditasyon modelleri sunuyor. 

Çocuklarımızı da unutmuyoruz. 4-14 yaş arası grup yüzme dersleri sunulmaktadır. 

Günlük hayatın yoğun çalışma temposu stres ve yorgunluğa karşı çalışan işkadınlarımız ve ev hanımlarının  yorgunluklarını atmak ve spor ile hayatlarını güzelleştirmek, sağlıklı huzurlu bir hayat için hanımlarımızı böyle bir tesise katkılarından dolayı Nesibe TÜKEL hanıma sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz." dedi.

Program yazarımız Nesibe TÜKEL'e verilen plaket ile son buldu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum