Reklam
Reklam

ÜMMETİN ORTAK ACISI "KERBELA"

ÜMMETİN ORTAK ACISI "KERBELA" Bugün günlerden Kerbela olsa, kaçımız İmam Hüseyin'in yanında olurduk? "AKSAÇLILAR" oluşumu olarak Muharrem ayı etkinlikleri kapsamında, Çarşamba günü (02.09.2020) saat : 17.00 da Kerbela şehitlerimiz ve aşure ayı dolayısı ile "AKSAÇLILAR"oluşumu kurucu genel başkanı Ahmet Bereket'in işletmeciliğini yaptığı Çağrı Spor Merkezi önünde aşure dağıtımı gerçekleştirilecektir.

ÜMMETİN ORTAK ACISI "KERBELA"
28 Ağustos 2020 - 23:29
Reklam

ÜMMETİN ORTAK ACISI "KERBELA"

Bugün günlerden Kerbela olsa, kaçımız İmam Hüseyin'in yanında olurduk? 
"AKSAÇLILAR" oluşumu  olarak Muharrem ayı etkinlikleri kapsamında, Çarşamba günü  (02.09.2020) saat : 17.00 da  Kerbela şehitlerimiz ve aşure ayı dolayısı ile "AKSAÇLILAR"oluşumu kurucu genel başkanı Ahmet Bereket'in   işletmeciliğini yaptığı Çağrı Spor Merkezi önünde aşure dağıtımı gerçekleştirilecektir. 
Bu vesile ile İslam ümmeti içine fitne ateşi düşürmek isteyenleri hesap görenlerin en hayırlısı olan Yüce Allah'a havale ediyor, imam Hüseyin başta olmak üzere Kerbela şehitlerimize rahmet diliyor acıda olsa bu matem günlerinin titreyip kendimize dönmemize vesile olmasını yüce Allah'tan niyaz ediyorum
Ahmet Bereket
"AKSAÇLILAR" OLUŞUMU
KURUCU GENEL BAŞKANI

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum