Selçuk Cumhur İttifakı İlçe Başkanları'ndan Özgür Özel'e tepki

Selçuk’taki pankart krizi ve ardından CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in açıklamaların ardından, Selçuk Cumhur İttifakı İlçe Başkanlarından ortak açıklama geldi.

Selçuk Cumhur İttifakı İlçe Başkanları'ndan Özgür Özel'e tepki
19 Mart 2021 - 18:57
Selçuk’taki pankart krizi ve ardından CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in açıklamaların ardından, Selçuk Cumhur İttifakı İlçe Başkanlarından ortak açıklama geldi. 

AK Parti Selçuk İlçe Başkanı Selim Girbiyanoğlu ve Milliyetçi Hareket Partisi  Selçuk İlçe Başkanı İbrahim Ali yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdiler; ‘’Selçuk’ta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı, Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Sayın Devlet Bahçeli’yi ve ülkemizi hedef alan Özgür Özel’i esefle kınıyoruz. Demokrasiden nasibini almayan, ilçeye gelip şov yapmaya kalkan, milletin iradesini yok saymayı marifet bilen, girdiği her seçimde büyük zaferle çıkan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Sayın Devlet Bahçeli’ye karşı hadsizce cümleler sarf eden Özgür Özel yine kendine yakışanı yapmış. Hukuksuzca Cumhurbaşkanımızın görsellerini ilçemizin belli noktalarında kaldıran Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’e destek niyetiyle geldiği Selçuk’ta kullandığı sözler tam anlamıyla bir aymazlık. Demokrasi sözünü ağzında sakız yapan Özgür Özel’e Cumhur İttifakı ilçe Başkanları olarak hadi oradan diyoruz! FETÖ’ye yönelik tek bir söylemde bulunmayan, hain FETÖ’cüler tarafından ülkesinin Cumhurbaşkanına yapılan densizliğe karşı tavır alması gerekirken çirkin benzetmelerde bulunan Özel’i milletimize havale ediyoruz. Sayın Özel; sizin demokrasi anlayışınızı çok iyi biliyoruz. Demokrasi Şehidimiz Adnan Menderes başta olmak üzere tarihte seçilmiş birçok lider sizin bu anlayışınızın saldırısına uğradı. Ama şundan adınız ve soyadınız kadar emin olun. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ne sizler ne de ağababalarınız yıkamayacaktır. Bizler; milletimizin teveccühüyle, Cumhurbaşkanımızın izinde 2023, 2071 hedeflerimize emin adımlarla ilerlerken sizin gibiler; çöp, çukur, çamur siyasetiyle tarihin kirli dehlizlerinde kaybolacaktır.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Egenin Yiğitle ri
    1 ay önce
    Ortaklarından sonra sıra bu CHP denen hainlere gelecek sıra vatansızlar bayraksızlar bu şeref ve namus yoksunları dan