Reklam
Reklam

"Şehit Liderimizin İsmini Yaşatmaya Devam Edeceğiz..."

"Çocuklar Bizim, Okullar Bizim" sosyal sorumluluk kampanyasının İzmir'deki ilk durağı 30 Ağustos ilk Okulu ve Orta Okulu oldu. Sosyal sorumluk projesi kapsamında 30 Ağustos İlkortaokulu Anaokulu’dan bir sınıfa Muhsin Yazıcıoğlu’nın adı verildi.

"Şehit Liderimizin İsmini Yaşatmaya Devam Edeceğiz..."
17 Eylül 2019 - 19:31


"Çocuklar Bizim, Okullar Bizim" sosyal sorumluluk kampanyasının İzmir'deki ilk durağı 30 Ağustos ilk Okulu ve Orta Okulu oldu. Sosyal  sorumluk projesi kapsamında 30 Ağustos İlkortaokulu Anaokulu’dan bir sınıfa Muhsin Yazıcıoğlu’nın adı verildi.
Törende bir konuşma yapan Büyük Birlik Partisi eski il başkanı Ahmet Bereket;
İzmir Buca ilçemizin en güzide okullarindan 30 Ağustos ilk ögretim okulu ana sınıfına Cennet mekan Şehit Muhsin Yazıcıoğlu 'nun ismini astık.
Allah kismet ederse Şehit liderimizin ismini yaşatmak adına çalışmalarımız aralıksız devam edecek.
Bu vesile ile bu önemli ve sonderece anlamlı günde bizi yanlız birakmayan tüm Muhsin Yazıcıoğlu sevenlerine, bu etkinliğin gerçekleşmesinde büyük payı bulunan Taner Alperen Kayaoğlu ve arkadaşlarına, 30 Ağustos ilk ögretim okulu müdürümüze, İzmir Valimiz Erol Ayyıldız' a şahsım ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim”dedi
Çoğunluğunun Alperen Ocakları'nda yetiştiği vatanseverlerin katıldığı "Çocuklar Bizim, Okullar Bizim" kampanyası ile geleceğin büyükleri olan minik öğrencilerin eğitim konforunu artırmayı amaçladıklarını söyleyen Taner Kayaoğlu, bu dünyada yapılacak en güzel yatırımın ahiret yurduna, bu işin buradaki tezahürünün de eğitime yönelik çalışmalardan geçtiğini söyledi. 
10 yıl önce şaibeli bir helikopter kazası ile hayata gözlerini yuman Büyük Birlik Partisi ile Alperen Ocakları'nın kurucusu Muhsin Yazıcıoğlu'nun adının bir sınıfta yaşatılmasının kendilerini çok mutlu ettiğini sözlerine ekleyen Taner Kayaoğlu, "Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu, bir elinde Kur'an öteki elinde bilgisayar olan Türk - İslam senteziyle vatansever gençler yetişmesinin önemini hayatı boyunca anlattı. Bu konuda okyanusta bir damla tatlı su olabiliyorsak ne mutlu bizlere.. Biz eğitime çok önem veriyoruz. Yeryüzünün öğretmenleri olabilmek için gökyüzünün öğrencileri olmak gerekiyor anlayışıyla, aynı Muhsin Başkanımızın söylediği gibi bir elinde Kur'an diğerinde bilgisayar olan, ilmi bilimle harmanlayan kuşakların yetişmesini diliyoruz." diye konuştu. 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Bekir BAYRAK
  4 ay önce
  Geçmişini bilmeyen geleceğe emin adımlarla ilerleyemez
 • Eray Demir
  4 ay önce
  Rabbim mübarek eylesin Rabbim razı olsun başkanım o sınıftan inşaallah imanlı nesiller yetişecek