Reklam
Reklam

Pamukkale Yörük Türkmen Derneğinden Ziyaret

Pamukkale yörük –türkmen derneği başkanı İskender Doğan “Denizlinin en büyük sivil toplum örgütü olacağız”dedi..

Pamukkale Yörük Türkmen Derneğinden Ziyaret
01 Ekim 2019 - 23:24

Pamukkale yörük –türkmen derneği başkanı İskender Doğan “Denizlinin en büyük sivil toplum örgütü olacağız”dedi..
Pamukkale Yörük-Türkmen derneği yönetim kurulu başkanı İskender Doğan ve yönetim kurulu üyeleri,Avni Çelimli,Sami Uyaroğlu,Durubey gerekli,Fatih Küçük,ali özdemir ,kadın kolları başkanı Sevgi Tuyji  den oluşan yönetim kurulu  Radyo yayıncılar derneğini ziyaret etti.
Ziyarette Yörük –türkmen derneği  sanatçısı,Çamelili ünlü sanatçı Yörük oğlu Şevket  İren Kızılırmak da katıldı.
Ziyarete Radyo yayıncılar derneği başkanı Bülent Çelik,Başkan yardımcısı Metin Akman,yönetim kurulu üyesi Süleyman Gündoğdu yer aldı..
Pamukkale yörük –türkmen derneği yönetim kurulu başkanı İskender Doğan “Denizlide 7 radyo bir araya gelerek örnek bir birliktelik gerçekleştirdi.
Yayıncılık anlamında İnanılmaz bir güç oluşturdular.Biz de Pamukkale yörük türkmen derneği olarak bu güç’den yararlanmak istiyoruz..Mesajlarımızı,yapacağımız etkinlikleri Radyo yayıncılar derneği ile gerçekleştirmek istiyoruz.”dedi
İskender Doğan “Pamukkale Yörük-Türkmen derneği kısa süreli mazisine rağmen çok hızla büyüyor.
Derneğimize çok büyük katılımlar var..Tevccüh var..Şunu iddia ediyorum.6 ay sonra Pamukkale Yörük-Türkmen derneği Denizlinin en büyük sivil toplum örgütü olacaktır”dedi
Radyo yayıncılar derneği başkanı Bülent Çelik “Değerli Pamukkale Yörük türkmen derneği yönetimini ağırlamaktan mutluyuz.
Bizler Denizlinin yayıncı kuruluşlarıyız.Sizler de Denizlinin STK’sısınız..Yapacağınız çalışmalara bu nedenle destek vereceğiz.
Medya ve Sivil toplum örgütleri birbirinden ayrılmaz parçadır.
Yayıncı kuruluşlar olarak sizlere kapımız her zaman açıktır.Ziyaretiniz için de teşekkür ederiz”dedi.
Daha sonra Pamukkale Yörük –Türkmen derneği  sanatçısı Şevket İren Kızılırmak,3 tane yörük türküsünü ,bağlaması eşliğinde seslendirdi..

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum