Reklam
Reklam

Mücadele sporları alanında İzmir'de bir ilke daha imza atıldı .

Mücadele sporları alanında İzmir'de bir ilke daha imza atıldı .

Mücadele sporları alanında İzmir'de bir ilke daha imza atıldı .
24 Ağustos 2020 - 22:55
Reklam

Mücadele  sporları alanında İzmir'de bir ilke daha imza atıldı .


Taekwondo-Kickboks milli antrenör ve Milli hakem  Ahmet Bereket'in girişimleri neticesinde Karabağlar Halk eğitimi merkezi bünyesinde 80'e yakın antrenör ve hakem'e 6 gurup halinde Spor yaralanmalarında ilk yardım ağırlıklı olarak kurs açıldı. 

Açılan kursa Ahmet Bereket"in yanı sıra Kick Boks İzmir İl temsilcisi milli takım antrenörü milli hakem İsam Akgül'de  tam destek verdi. Konu ile ilgili bilgi aldiğımız Kıck Boks il temsilcisi İslam Akgül " Ahmet Bereket hocamdan böyle bir çalışma teklifi gelince camia olarak bu işe ciddi destek vermemiz gerektiğini düşündük. Çünkü hepimiz salonlarımızda kontak sporu yaptırıyoruz ve sporcularımız sağlığı bizler için herşeyden önemli.

Ahmet Bereket hocam  bu kursun sadece Antrenör ve hakemlere yönelik olacağını da söyleyince Türkiye'de bir ilki gerçekleştirme adına bu çalışmaya dahil olduk. Bu imkanı bizlere sağladıkları için Karabağlar Halk Eğitimi Müdürü Haluk Karaca, Halk Eğitimi Merkezi Müdür yardımcımız Metin Yel'e kurs hocamız Müşküle Doğan'a ve emeklerinden dolayı Ahmet Bereket ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum dedi...



Samsung Galaxy akıllı telefonumdan gönderildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum