Reklam
Reklam
Reklam

Menemen Ticaret Odası Başkanı Seçim Çalışmalarına Foça'dan Başladı

Menemen Ticaret Odası Başkanı Seçim Çalışmalarına Foça'dan Başladı

Menemen Ticaret Odası Başkanı Seçim Çalışmalarına Foça'dan Başladı
05 Nisan 2018 - 22:27

16 Nisan 2018 tarihinde yapılacak Menemen Ticaret Odası(METO) seçimli genel kurulu öncesi adaylar çalışmalarını hızlandırdı. Oda seçimlerinde Foça’lı aday ve delegeler kilit rolü oynayacak.
METO  Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Güral, bazı yönetim kurulu üyeleri ve yeni yönetimde görev almak isteyen adaylarla birlikte çalışmalarının önemli bir bölümünü Foça’da sürdürüyor.
HİZMETTE SINIR VE SİNİR YOK
 Oda üyeleriyle sadece seçim için değil, görev süreleri içinde periyodik olarak sık sık biraraya geldiklerini, onların sorunlarını dinlediklerini, görüş ve çözüm önerilerini aldıklarını belirten Güral, bir dönem meclis, iki dönem Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptığını, çalışmaları yeni dönemle taçlandırmak istediklerini söyledi. Güral; “Foça ve Menemen ekonomisine katkı yapmak için her zaman vardık. Yine varız. Bu dönemdeki çalışmalarımızı Gümrük Kapısı’nın ve Foça (Fransız) Tatil Köyü’nün yeniden açılması üzerine yoğunlaştırdık.  Bunların yanısıra İzmir – Foça vapur seferlerinin devam etmesi  ve Foça –Midilli hattının tekrar açılması için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve İzmir Büyükşehir Belediyesi nezdinde  girişimlerimiz sürüyor. Yönetime Foça ve Menemen’den yeni isimlerle yeniden talibiz. Foça Su Ürünleri Merkez Kooperatifi Başkanı Ceyhan Çetin, İlçenin en eski  ve önemli ticaret insanlarından İlkay Söylemezoğlu başta olmak üzere Foça beş-altı adayla seçimde yer alacak. Biz, bugüne kadar verdikleri desteklere teşekkür için buradayız. Eğer bizden memnunlarsa destek versinler.  Oyumuzun rengi yeşil.   Politikamız hizmette sınır ve sinir yoktur. Sloganımız “Başın düştüyse dara METO Başkanı Yılmaz Güral’ı ara”  dedi.
acağımız 2019’a birlikte hazırlanıyoruz. Parti içinde, sosyal hayatta, sokakta, sanatta, akademide, çarşıda, pazarda, her alanda sizlerden aldığım güçle ve birlikte çalıştık. Bana anne, abla, kardeş oldunuz. Hepinize sonsuz sevgi, saygı ve minnetle teşekkür ediyorum.” dedi.
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum