Reklam
Reklam
Reklam

Marmaris Ak Parti’ye Çift Diplomalı Başkan

Marmaris Ak Parti’ye Çift Diplomalı Başkan

Marmaris Ak Parti’ye Çift Diplomalı Başkan
28 Şubat 2018 - 13:09

AK Parti Marmaris İlçe Kadın Kolları Başkanlığına iki üniversite mezunu Elmas Ulupınar Bozkır seçildi.
     Geçen Pazar (25 Şubat  2018) Marmaris Öğretmenevi’nde tek liste ile yapılan AK Parti Marmaris İlçe Kadın Kolları Kongresinde; hem Ziraat Mühendisliği hem de İşletme Fakültesi mezunu olan sigorta acentası işletmecisi Elmas Ulupınar Bozkır, yeni dönem İlçe Kadın Kolları Başkanı seçildi.
     Bozkır başkanlığında seçilen AK Parti Marmaris İlçe Kadın Kolları yönetim kurulunda; Bahriye Çalışkan, Berna Oral, Burcu Karaduman, Burcu Turgut, Dödü Yılmaz Uğurlu, Elif Ulusoy, Emel Durmuş, Emine Demir Kocaş, Eylem Kocahasan, Fatma Başak Ventura, Fulya Köktürk, Gülçin Demir, Keziban Önkü, Meryem Şen, Müge Demiriz, Nur Ertürk, Şennar Atıgan, Şükran Akoğlu ve Tülin Avşar yer alıyor.
KADINI SADECE 8 MARTLARDA DEĞİL HER GÜN ÖNEMSEYECEĞİZ
     8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü öncesinde göreve başlamasının kendisi için sürpriz bir ödül olduğunu dile getiren AK Parti Marmaris İlçe Kadın Kolları Başkanı Elmas Ulupınar Bozkır yaptığı açıklamada; “Yaklaşık 25 yıldır iş hayatındayım. Çalışan bir kadın olarak tabii ki çalışan emekçi kadınlarımızı her zaman önemsiyorum. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü içinMarmaris  AK Parti olarak, bir etkinlik hazırlığı içerisindeyiz. Ama bundan daha önemli olduğunu düşündüğüm konu,aslında  işsiz kadınlarımız… Çalışma hayatında olmak isteyip de olamayan evde olan kadınlarımıza, öncelikle iş eğitimleri vermek ve hemen sonrasında da onlara iş sağlamak, emek dünyasına kazandırmak öncelikli hedefimiz.” dedi. AjansSevgi Marmaris 
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum