Reklam
Reklam
Reklam

Karşıyaka Spor Kulübü'nden Mesut Sancak'a Teşekkür

Karşıyaka Spor Kulübü'nden Mesut Sancak'a Teşekkür

Karşıyaka Spor Kulübü'nden Mesut Sancak'a Teşekkür
10 Şubat 2018 - 20:40

Yaşadığı maddi sıkıntılar nedeni ile zor günler geçiren, FİFA tarafından verilen kesinleşen karar ile toplam 18 puan silme cezası bulunan, İzmir'in köklü spor kulübü Karşıyaka'nın imdadına Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak yetişti. 
Karşıyaka Spor Kulübü'nden akşam saatlerinde Yönetim Kurulu imzası ile yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi. 
Teşekkürler Mesut Sancak
Karşıyaka'mız Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut Sancak'ın desteği ile FIFA'dan kararı çıkan toplam 18 puan silme cezasından kurtulmuştur.
Kulübümüzün 20 Ocak 2018 tarihinde yapılan olağanüstü genel kurulu öncesi, camiamız tarihinin en karanlık günlerini yaşarken; göreve gelen yönetim kurulumuz Sayın Mesut Sancak'ın tam desteği ile futbol takımımızı amatör kümeye kadar düşürebilecek kesinleşmiş 18 puan silme cezasını bu akşam itibariyle kaldırmış bulunmaktadır.
Pazartesi günü Mahir Shukurov ile İzmir'de anlaşıp 6 puan silme cezasının son anda önüne geçen yönetimimiz, Perşembe günü Juninho'nun avukatı ile anlaştıktan sonra bugün de Kovalchuk ile Antalya'da kamp yaptığı otelde anlaşarak eksi 18 puan ceza almamızı engellemiştir.
105.yaşını geride bırakan kulübümüzün içinde bulunduğu bu zorlu günlerde taşın altına elini koyarak bizlere destek olan; camiamıza, taraftarımıza, lig yarışını sürdüren futbol takımımıza büyük moral sağlayan Sayın Mesut Sancak ve Folkart Yapı'ya kulübümüz adına teşekkürü borç biliriz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum