Reklam
Reklam

İstanbul Personel Servisi

Profesyonel kadromuz ve son model servis araçlarımız sayesinde İstanbul genelinden kusursuz bir şekilde taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Firmamız diğer taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi personel taşımacılığında da ekonomik fiyat tarifesi sunuyor. 100 adet personel taşıma aracımız ve deneyimli araç sürücülerimiz ile günlük olarak 3000'in üzerinde personeli işyerinden evine ve evinden işyerine taşıyoruz. İstanbul'un gözde personel taşımacılığı firmamız TSE ve ISO 9001 -9002 belgesi ile resmi ola

İstanbul Personel Servisi
23 Ağustos 2019 - 22:49

Profesyonel kadromuz ve son model servis araçlarımız sayesinde İstanbul genelinden kusursuz bir şekilde taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Firmamız diğer taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi personel taşımacılığında da ekonomik fiyat tarifesi sunuyor. 100 adet personel taşıma aracımız ve deneyimli araç sürücülerimiz ile günlük olarak 3000'in üzerinde personeli işyerinden evine ve evinden işyerine taşıyoruz. İstanbul'un gözde personel taşımacılığı firmamız TSE ve ISO 9001 -9002 belgesi ile resmi olarak tescillenmiştir. Firmamız personel taşımacılığı konusunda gerekli tüm donanımlara sahip olan güler yüzlü personele sahiptir.

Öğrenci Taşımacılığı

İstanbul ilimizin tüm semtlerinden öğrenci taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Firmamız eğitim merkezlerinin mesai saatleri haricinde de öğrencilerimizin bizimle kesintisiz iletişim kurabilmesi açısından 3 adet SMS telefonumuz üzerinden 7/24 kurumsal iletişim hattı sunuyoruz. Okul idaresinin belirleyeceği programlar dahilinde servis hizmetleri sunan firmamız bu sayede öğrencilerimizin daha pozitif olmasına destek sağlıyor. İstanbul öğrenci servisi ve İstanbul personel servisi alanında Tercih Tur, lider firmalar arasında yer almaktadır.

V.I.P Araç Kiralama

Firmamız diğer hizmetlerde olduğu gibi V.I.P araç kiralama hizmetinde de İstanbul genelinden tercih ediliyor. Özel organizasyonlar, davetler, toplantılar, özel konuklar ve daha pek çok organizasyonlarda siz değerli müşterilerimizin taleplerine en iyi düzeyde çözüm üretiyoruz. Lüks ve donanımlı V.I.P araçlarımız, deneyimli araç sürücülerimiz, 5 yaş üzeri özel araçlarımız sayesinde sizlere kusursuz bir şekilde V.I.P araç kiralama hizmeti sunuyoruz. V.I.P araç kiralama hizmetimiz sayesinde İstanbul içi zaman ve ekonomik yönden avantajlı olabilirsiniz. V.I.P araç modellerimiz arasında dilediğiniz modeli seçebilir ve ayrıca ödemenizi kredi kartınızdan yapabilirsiniz.

VIP Araç dışında bilindiği üzere İstanbul öğrenci servisi ve İstanbul personel taşımacılığı hizmetlerimizi de web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Temizlik Çözümleri

Firmamız temizlik hizmetlerinde de lider bir konumda bulunuyor. Eğitimli temizlik personellerimiz ve kaliteli temizlik ekipmanlarımız sayesinde garanti kapsamında hizmetler sunuyoruz. Alanında uzman olan geniş kadromuz sayesinde ayrıca temizlik eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Otel temizliği, sağlık kuruluşu temizliği, restaurant temizliği, büro temizliği, inşaat ve sonrası ev temizliği gibi birçok alanlarda profesyonel anlamda temizlik hizmetleri almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. İstanbul öğrenci servisi alanında hizmet almak ve diğer hizmetlerimizi incelemek için web adresimizi ziyaret edin!
www.tercihtur.com.tr


 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum