Reklam
Reklam
Reklam

Hot Shapers Size Ne Sağlar

Hot Shapers Size Ne Sağlar

Hot Shapers Size Ne Sağlar
12 Nisan 2018 - 19:04

Hot shapers ürünleri vücudunuzun iç sıcaklığını arttırır. 

En Son Teknoloji Ve Akıllı Kumaşlar

Bu akıllı kumaşlar teknolojisinin, günlük aktiviteler sırasında vücudunuzun terlemesine neden olan iç çekirdek sıcaklığınızı arttırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

Hot Shapers ürünleri mükemmel bir termal transfer iletkeni olan ve bunun yanı sıra çok da esnek olmak gibi farklı avantajları olan Neoprenex  adlı bir maddeden üretilmiştir. Neoprenex ayrıca hafif, su geçirmez, son derece konforlu ve hızlı kuruyan madde olarak bilinir. Bu madde termal sauna atlet ürünün de kullanıştır.

 

Söz konusu ürünler koşu, yürüme, ağırlık kaldırma, aerobik ve hatta yoga gibi egzersizlerinizde rahat ve kuru kalmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kumaş, kokuya neden olan bakterilerin birikmesini engellemek için özel olarak tasarlanmıştır ve terleme ile oluşan nemi cildinizden uzaklaştırır.  Egzersiz yaparken artık zorlanmayın ve rahatlığınızdan ödün vermeyin.

 Hot shapers ürünleri % 100 lateks içermeyen neoprenden yapılmıştır ve vücut hatlarınıza % 100 uyum sağlayan yüksek oranda elastan içerir. Neopren malzemesi egzersiz sırasında üstün bir gerilme performansı ve mukavemet sağlar. Sıkıştırılmış kumaşı ile sağlam ve dayanıklı bir biçim oluşturur, bu nedenle hareket ederken kıkırdaklar ve eklemler hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.  Atlet ultra incedir. Vücudunuzun hacimli olmasını önler ve size serbestçe hareket etme, bükülme yeteneği verir. Hot shapers nerede satılır diye merak ediyor olabilirsiniz. Ürün çeşitli web sitelerinde sunulmuştur.

Herhangi bir zamanda ve herhangi bir şekilde bütün kadınlar ve kızları spor salonu ya da ev için en az bir çift tozluk, yoga pantolonu veya kaprinin sahibi olur. Öyleyse neden eski ürünlerinizi Hot Shapers  ürünleri ile değiştirmeyin? Değiştirin ve faydalarını ikiye katlayın, hem moda olsun, hem de işlevsel. Ürünümüz nereye giderseniz gidin harika görünür ve spor salonuna gitmek ya da işlerinizi yapmak için seçtiğiniz herhangi bir gömlek ile kolayca eşleştirilebilir. Konfor ve stil için en iyi seçim bunlardır.

 Sağladığı yüksek sıcaklık etkisiyle daha fazla kalori yakmanıza yardımcı olur. Hot Shapers  atletinizi giydiğinizde, sadece iyi görünmekle kalmaz, aynı zamanda vücudunuzu aktif olarak güçlendirirsiniz. Bu aktif giyim eşyaları vücut sıcaklığınızı artırarak çalışmanız sırasında, ya da rutin gününüzde hareket ettikçe terlemenize ve daha da fazla kalori yakmanıza neden olur. Böylece hem ödem oluşturan suyu uzaklaştırırsınız, hem de kilo kaybedersiniz. Fazla vücut ağırlığınız azaldıkça daha ince ve biçimli görünürsünüz.

Bütün bunların yanı sıra hot shapers atlet ürünleri, hem erkekler hem de kadınlar için ayrı ayrı en rahat ve olabilecek en kullanışlı formda üretilmiştir.

Hot Shapers ürünlerinden memnun olmadığınız takdirde üretici firma ürününü geri alacağını garanti etmektedir. Geri vetrmek istediğinizde alırken size teslim edilen orijinal sertifikasını da iade etmeniz gereklidir. Yoksa ürün iade alınamaz. Hot Shapers ürünlerinizi güvenle kullanabilirsiniz

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum