Reklam
Reklam
Reklam

Gümüş Kolye

Gümüş Kolye

Gümüş Kolye
17 Nisan 2018 - 14:10

Tarih boyu kadının güzelliğine güzellik takan gümüş takılar estetikle her zaman birlikte anılan naif kadının bir sembol olmuştur aynı zamanda. Gri ışıltılı yapısının yanı sıra günümüzde rose quarts renk tonu ile de tasarlanabilen pembenin en tatlı tonlarındaki gümüş madeni ile Sanroza sayfalarında ki en tatlı tanışma anını yaşayabilirsiniz.

Sonsuz Çeşitlilikte Gümüş Kolye Sanroza’da! …

Sanroza sayfalarına geldiğinizde onlarca gümüş kolye, bileklik, küpe ve yüzük modeli sizleri karşılayacak. Farklı formlarda tasarlanmış olan kalp tek taşlardan taşlarla bezeli çınar yaprağı gümüş kolyelerine, melek formlu kolyelere, quartz taşlardan yoncalara, sonsuzluk işaretinden kutup yıldızına ya da sevdiklerinizi kem gözlerinden koruyacak olan nazarlık kolye modellerine kadar aklınıza gelmeyecek olan onlarca figürde gümüş kolye modeline kavuşabilirsiniz. Sanroza sayfalarında kendinizi yansıtabileceğiniz ya da aşkı sevdiğiniz kişiye anlatabileceğiniz hediye alternatifi tarzında sunuma hazır öyle çeşitlilikte özel kolyeler var ki siz bile bu çeşitliliği gördüğünüzde şaşırabilirsiniz.

Örneğin renkli taşlı siyah melek kanadı güzelliğinizin harika bir tamamlayıcısı olabilir ya da çiçek renkli taş ile düz kıyafetlerinizi bile renklendirebilirsiniz. Sonsuzluk isimli renkli kolye sayesinde sevdiğinizi ve özel tarihleri her zaman boynunuzda taşıyabilirsiniz örneğin. Tek taş kolyeler ise gece gündüz en hoş tamamlayıcınız olabilir. Gezgen kolye modelleri ile burcunuzun yönetici gezegenini boynunuzda yansıtabilir, aşk kumruları gümüş köye modelleri ile sevdiğinizi boynunuzda taşıyabilirsiniz. Elmas montür gümüş kolye modeli ile vintage yansımalarını boynunuza kondurabilir ya da akuamarin mavi taşlı ile de mavi gözlerinizin güzelliğini vurgulayabilirsiniz. Hepsi ve çok daha fazla gümüş kolye çeşidini Sanroza sayfalarında bulabileceksiniz.

 

Gümüş Kolyenin Faydaları

Gümüşün tarihte bilinen ilk antibiyotik olduğunu biliyor muydunuz? Sofra takımları gümüşün bu özelliğinden dolayı üretilmektedir. Birçok ilacın merhemin içinde bulunan gümüş antibakteriyel ve antimikrobiyel etkiye sahiptir. Radyasyondan korur, antibiyotiklerden daha fazla sayıda 450 tür bakteriyi yok edebilir. Sedef hastalığının ve şekerin baş düşmanı olan gümüş aynı zamanda kemik gelişiminde de faydalıdır. Gümüş kolye vücutta ki elektriklenmeyi alarak üzerinizdeki stresi yok eder. Siparişleriniz için www.sanroza.coms adresini kullanabilirsiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum