GORG'da Lezzet ve Müzik Bir Arada

İzmir'in en yeni AVM'si Hilltown'da yer alan, işadamları Ömer Sürücü ve Dinçer İşsevenler'in yönetimindeki GORG Gastro Pub, yeni nesil yeme-içme konseptiyle lezzet tutkunlarını buluşturuyor.

GORG'da Lezzet ve Müzik Bir Arada
02 Aralık 2019 - 17:23

İsminden tasarımına, imza kokteyllerinden iletişimine kadar her detayında mitolojik kahramanlara göz kırpan GORG, büyük bahçesi ile keyifli bir ortam sunuyor; konuklarını da Poseidon heykeliyle karşılıyor. 
Özellikle Pizza çeşitlerinde iddialı olan mekan, kapsamlı menüsüyle ilgi görüyor; 
kahvaltıdan salataya, tapastan tatlıya, kahveden kokteyle kadar geniş bir menü sunuyor. 
İzmir'de yeme içme kültürüne modern bir dokunuş getirdiklerini kaydeden GORG Gastro Pub'un kurucularından Dinçer İşsevenler, “Haftanın belirli günlerinde canlı müzik dinleme imkanı sunan GORG, akustik şarkılarla müzikseverleri ağırlıyor. Ayrıca unutulmayan şarkılar ile de keyifli anlar yaşatan mekan, AVM kültürüne yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Mekan içinde gerçekleştirilen workshoplar da renkli bir restoran deneyimi vadediyor. Mutfağımız kadar kokteyllerimizle de iddialıyız. Kendi şuruplarımızı kendimiz hazırlıyoruz. Miksoloji barımızda hazır şurup kullanmadan, kokteyllerimizi müşterilerimize sunuyoruz” diye konuştu. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum