Erdoğan , iddiaları yalanladı.

Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan personel kimlik kartlarından, T.C. ibaresi ve Türk Bayrağı’nı kaldırdığı iddialarını yalanladı.Erdoğan yaptığı yazılı açıklama da görüşlerini şu sözlerle dile getirdi;

Erdoğan , iddiaları yalanladı.
07 Ekim 2019 - 18:37

Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan  personel kimlik kartlarından, T.C. ibaresi ve Türk Bayrağı’nı kaldırdığı  iddialarını yalanladı.Erdoğan yaptığı  yazılı açıklama da  görüşlerini şu sözlerle dile getirdi;
Bazı basın organlarında hakkımda yapılan yalan, yanlış ve maksatlı yayınları, konuşulanları üzülerek takip etmekteyim.
Karaburun Belediyesi’nin personel kimlik kartlarından, T.C. ibaresi ve Türk Bayrağı’nı kaldırdığım iftirasını şiddetle kınıyor ve reddediyorum. 
Karaburun Belediyesi böyle bir kartı basmamış, bilgisayar teknolojileri kullanılarak bazı kartlar üzerinde oynama yapılmıştır. İddialar tamamıyla yalan ve gerçeği yansıtmamaktadır. Böyle iftiralar tutmaz, tutmayacaktır. 
Dolayısıyla, benim ve Karaburun Belediyesi çalışanlarının Türkiye Cumhuriyeti’ne bağlılığımı ve Atatürk sevdamızı sorgulamak kimsenin haddine değildir...
Bu çirkin kampanyayı başlatanları Karaburun ilçemize davet ediyor, Karaburun Belediyesi tabelasına gururla taşıdığımız  “T.C.” ibaresinin, bazı kamu kurum ve kuruluşlarında olmadığını sorgulamalarını rica ediyorum. 
Şahsıma yapılan bu ve bunun gibi mesnetsiz saldırıların arkasındaki nedeni paylaşmak istiyorum. İlçemizdeki ilkokul müdürünün önceki hafta sosyal medya hesabında yaptığı paylaşıma karşı yaptığım suç duyurusu bunun nedenidir.
Kadınlarımızı aşağılayan ve ikinci sınıf insan yerine koyan bu paylaşımın, “örtüsüz kadın perdesiz eve benzer, ya satılık ya da kiralıktır” cümlesi olduğunu tüm kamuoyumuza hatırlatmak isterim.
Bizler Türkiye Cumhuriyeti’nin, Türk Bayrağının ve Atatürk devrimlerinin ödünsüz savunucularıyız.
Hep öyleydik ve hep öyle kalacağız…
Kamuoyunun bilgisine sunarım...
    
İlkay GİRGİN ERDOĞAN
T.C. Karaburun Belediye Başkanı

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum