Reklam
Reklam

'Dört Ayda Başardık'

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Genel Sekreteri Mustafa Ağme, 1. Lig’e yeniden yükselmeyi başaran büyük erkekler güreş takımı için, “Bu önemli başarıyı 4 ay gibi kısa sürede getirdik” yorumunu yaptı. Ankara’da 28-29 Eylül’de 10 takımlı terfi maçlarında İzmir BBSK’nın Ankara Gaziler’in ardından 2. sıraya alıp 1. Lig’e yükseldiğini belirten Ağme, “Dört ay önce yeniden yapılanmanın meyvasını aldık. Yaptığımız tüm değişim ile seçimler, bize başarıyı getirdi. Bu kadar kısa sürede,

 'Dört Ayda Başardık'
08 Ekim 2019 - 22:58

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Genel Sekreteri Mustafa Ağme, 1. Lig’e yeniden yükselmeyi başaran büyük erkekler güreş takımı için, “Bu önemli başarıyı 4 ay gibi kısa sürede getirdik” yorumunu yaptı. Ankara’da  28-29 Eylül’de 10 takımlı terfi maçlarında İzmir BBSK’nın Ankara Gaziler’in ardından 2. sıraya alıp 1. Lig’e yükseldiğini belirten Ağme, “Dört ay önce yeniden yapılanmanın meyvasını aldık. Yaptığımız tüm değişim ile seçimler, bize başarıyı getirdi. Bu kadar kısa sürede, güreşçilerimiz müthiş bir performans ortaya koydular. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 
10 SIKLETTE 7 MADALYA
Genel Sekreter Mustafa Ağme, Ankara’daki organizasyonda yarışılan 10 sıklette 4 altın, 2 gümüş ve 1 bronz elde ettiklerini dile getirerek şöyle konuştu: “Güreş takımının teknik direktörü Mahmut Tosun ve diğer antrenörlerle, güreşçilerin terfi maçlarına çok iyi hazırlandılar. İki yıl sonra 1. Lig’e yeniden döndük. 1. Lig’de hem kalıcı, hem de yeni başarılar elde etmek daha da güçlenmek için yapılanmaya devam edeceğiz”
İzmir Büyükşehir Beleidyespor güreş takımından antrenörler ve güreşçiler, şampiyonluk kupasını Genel Sekreter Mustafa Ağme’ye getirdi. Ankara’daki organizasyonda 70 kiloda Serkan Arslan, 74 kiloda İsa Demir, 97 kiloda İsa Göçen ve 125 kiloda Yunus Çıldır altın madalya kazandı. 57 kiloda Emre Bozkır, 61 kiloda Mert Çınar ikincilik, 86 kiloda da Mehmet Şahin üçüncülük kürsüsünde yer aldı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum