Dijital Mecralar Firmalara Rekabet Avantajı Sağlıyor

Günümüzde önemi giderek artan dijital mecralarda yapılan tanıtım, satış ve pazarlama çalışmaları iş dünyasında rekabet avantajı sağlıyor.

Dijital Mecralar Firmalara Rekabet Avantajı Sağlıyor
30 Kasım 2019 - 20:03

Günümüzde önemi giderek artan dijital mecralarda yapılan tanıtım, satış ve pazarlama çalışmaları iş dünyasında rekabet avantajı sağlıyor. 
Sosyal medya ve dijital mecraların gücünün herkes tarafından kabul edildiğini belirten genç işadamı Astro Dijital'in kurucusu Emre Acar, önemli olanın doğru reklamın doğru hedef kitleyle buluşturulması olduğunu vurguladı. 
Sosyal medya ve e-ticaretin artık birbirine çok fazla bağlandını dile getiren Acar, “Sosyal medyanın gücünü bilmeyen kalmadı, bazen bir insanın kolay bir şekilde ünlü olduğunu görüyoruz. Bir ürünün satışı bir markanın yükselişi sosyal medyaya da bir hayli bağlı. Bizimle çalışan markalar sosyal medya reklamları vererek hedefledikleri kitleye direk ulaşım sağlıyor ve müşteri ile direkt görüşme fırsatı buluyor. Eğer bir reklam doğru kişiye ulaşıyorsa reklamdır. Yoksa tamamen gereksiz bir harcamaya dönüşebilir. Reklam ve Sosyal medya artık hatayı affetmiyor firmaların doğru marka seçimi çok önemli. Biz çoğunlukla web siteleri, web tabanlı yazılımlar ürettiğimiz için Google’ın ve Diğer reklam mecralarının nasıl bir web sitesi nasıl bir arayüz istediğini iyi biliyor ve iyi kodluyoruz” diye konuştu. 
Küçük yaşlardan beri bilgisayar ve dijital dünya konusuna büyük bir ilgisi olduğunu da dile getiren Emre Acar şöyle devam etti: “Astro Dijital olarak Web Sitesi, Google Ads, Sosyal Medya Yönetimi, SEO ve Yazılım Çözümleri hizmeti veriyoruz. Ben ve kardeşim Mert Acar ile Türkiye'de ve Yurtdışında olan markalarımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gelecekte yurtdışında bir şirket açma planımız var. Ekibimizin mobil uygulama projeleri ve web tabanlı projeleri var. Bunları tabi ki hemen açıklamak mümkün değil. Yakın zamanda bir restoran mönü yazılımı geliştirdik. Seyhun Acar’ın destekleri ile Matterport 360 Derece portföy tanıtımı ile gayrimenkul sektörüne de adımımızı attık”


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum