Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'CHP siyaset değil yalan üretiyor'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP'li bir isimle Külliye'de görüştüğü iddialarıyla ilgili olarak, “CHP siyaset değil, yalan üretiyor. Şu anda kendi kumpasları çok açık ve net ortada. Bir gün söylediğini ertesi gün inkar ediyor. Bir adam çıkardılar, ben o adamı hiç tanımam. Şimdi ismini duydum. Yalan yanlış plakalar uydurdu. Zavallı, Külliye’ye giren her aracın künyesinin tutulduğundan bilgisi yok” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'CHP siyaset değil yalan üretiyor'
26 Kasım 2019 - 20:53

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar temaslarının ardından dönüşte gazetecilerin sorularını yanıtladı. "Bay Kemal CHP'yi yalan üretme merkezi haline getirdi" Erdoğan, "CHP odaklı bir tartışma var. Siz, Kemal Kılıçdaroğlu'nun başında olduğu bir CHP'den memnun musunuz? Kılıçdaroğlu'nun CHP'nin başından ayrılmamasını mı istersiniz? Yoksa o gitsin yerine başka biri mi gelsin istersiniz? Sizin bu konudaki arzunuz nedir" sorusuna şöyle yanıt verdi:
“Bizim için artı değer kazandırıyor. Görüldüğü gibi bu CHP, siyaset değil yalan üretiyor. Çözüm değil, sorun üretiyor. Bay Kemal CHP'yi yalan üretme merkezi haline getirdi. Şu anda kendi kumpasları çok açık ve net ortada. Bir gün söylediğini ertesi gün inkar ediyor. Önce 'niye olmasın' diyor. Sonra böyle bir şeyin olmadığını, olabileceğini söylemek gibi garip yaklaşımları var.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum