Bodrium Hotel & SPA, Ianua SPA İle Sağlık ve Güzellik Sunuyor

Bodrium Otel & SPA Genel Müdürü Yiğit Girgin, yeni bir yatırımla mevcut SPA alanını yenilediklerini ve farklı uygulamalarla birlikte sezonda tüm Bodrumluların kullanımına sunacaklarını söyledi.

 Bodrium Hotel & SPA, Ianua SPA İle Sağlık ve Güzellik Sunuyor
08 Haziran 2021 - 20:43
Reklam
Bodrium Otel & SPA Genel Müdürü Yiğit Girgin, yeni bir yatırımla mevcut SPA alanını yenilediklerini ve farklı uygulamalarla birlikte sezonda tüm Bodrumluların kullanımına sunacaklarını söyledi. 
Bodrium Hotel & SPA olarak 2020 sezonu sonunda yeniden yapılanma için çeşitli yatırımlara imza attıklarını belirten Girgin, Otel, Restoran ve SPA alanlarını revize ettiklerini kendi markaları olan Ianua SPA ile hizmet çıtasını yukarı taşıdıklarını dile getirdi. 
KENDİNİZİ KEŞFEDİN 
Bodrium Hotel & SPA'nın şehrin antik kapısının yanında yer aldığını ve SPA merkezinin adını da Latince kapı anlamına gelen “Ianua” olarak belirlediklerini ifade eden Yiğit Girgin “ Otel misafirlerinden daha çok Bodrum'a yönelik bir SPA oluşturmak istedik. Bir buluşma noktası olması amacıyla farklı hizmetleri tek çatı altında sunuyoruz. Ianua SPA bünyesinde masaj, hamam, buhar odası, sauna ve fitness bulunmakla beraber, Tüm masörlerimiz de uzak doğudan gelmekte. Ianua SPA merkezinde fitness eğitmeni Onur Yıldırım ile birlikte daha sağlıklı ve doğru beslenme konusunda da misafirlerimize sağlıklı bir yaşam, wellbeing ve detox gibi konularda da hizmetler sunmaya başlayacağız” dedi.
BULUŞMA NOKTASI
Yılın 12 ayı hizmet veren bir otel olarak tüm Bodruma hizmet vermek istediklerini de kaydeden Yiğit Girgin şöyle devam etti : “Pandemi nedeniyle son genelge doğrultusunda yalnızca otel müşterilerine hizmet veriyorduk. Kısıtlamaların kalkmasıyla birlikte güzellik ve bakım paketleri, yeni masaj çeşitleri ve işbirlikleriyle daha yoğun bir hizmet verme şansımız olacak. Bizi tercih eden misafirleri en iyi şekilde ağırlamak istiyoruz. Sadece otel müşterilerine değil Bodrumda rahatlama, güzellik ve sağlıklı yaşam isteyen tüm insanlara ulaşmak istiyoruz.  Doğru bir işletmeyle sürdürülebilir bir hizmet veriyoruz. Ianua SPA’yı hizmet kalitesi ile daha çok öne çıkarmak istiyoruz. SPA öncesi ve sonrası hizmetler konusunda da iddialıyız. 12 ay boyunca açık olduğumuz için kentin buluşma noktası olarak, deneyimli ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz”
SAĞLIK KAYNAĞI
Spa'nın vücut sağlığı açısından çeşitli yararlar sunduğunu belirten Ianua SPA Müdürü Ayşegül Ökçeci ise şu bilgileri verdi: “İnsanlara kendi hayatları ve sağlıkları ile ilgili daha çok neler verebiliriz diye düşündük. Sezon öncesinde bu hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Ianua  SPA artık daha ferah ve dinginleştirici bir ortamda hizmet veriyor.  Masaj çeşitliliğimizi ve terapi uygulamalarını da zenginleştiriyoruz.  Ianua,  Antik Latince'de kapı anlamına geliyor. Biz de insanların kendilerini keşfedebilecekleri ve sağlık bulabilecekleri bir kapı olması için bu ismi tercih ettik. Misafirlerimizin kendilerine açılan kapıdan geçmelerini ve kendilerini keşfetmelerini istiyoruz” 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum