Bakan Kasapoğlu ile 'Karşıyaka' zirvesi

AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan ve AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek, Karşıyaka Stadı’nın yapımına ilişkin sürdürülen son çalışmalar hakkında bilgi aldı. Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı ve yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı, yaklaşık 1 saat süren görüşmede, Bakan Kasapoğlu’ndan önemli mesajlar geldi. İhale aşamasında olan Karşıyaka Stadı ile ilgili çalışmaların hızlandırılacağını müj

Bakan Kasapoğlu ile 'Karşıyaka' zirvesi
18 Eylül 2019 - 15:28

AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan ve AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek, Karşıyaka Stadı’nın yapımına ilişkin sürdürülen son çalışmalar hakkında bilgi aldı. Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı ve yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı, yaklaşık 1 saat süren görüşmede, Bakan Kasapoğlu’ndan önemli mesajlar geldi. İhale aşamasında olan Karşıyaka Stadı ile ilgili çalışmaların hızlandırılacağını müjdeleyen Bakan Kasapoğlu, Karşıyaka’nın yararına olacak her projede de üzerlerine düşen ne varsa yerine getirmeye hazır olduklarını aktardı. Bakan Kasapoğlu, Karşıyaka Spor Kulübü’nün içinde bulunduğu durum ve ihtiyaçlarına yönelik kendisine yapılan sunumu da detaylıca dinleyerek, notlar aldı. Toplantıda, Bakan Kasapoğlu’nun da katılımıyla önümüzdeki günlerde stat ile ilgili bir zirve daha yapılmasına karar verildi. 
BAKANIMIZ, BİZE MORAL VERDİ
Ak Parti Karşıyaka İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu, Ankara’daki toplantının Karşıyaka’nın geleceği için büyük önem taşıdığını söyleyerek, “Sayın Bakanımız ile yaptığımız görüşme, oldukça verimli geçti. Karşıyaka Stadı’nın hayata geçmesiyle ilgili yapılacak çalışmalara ilişkin istişarede bulunduk. Ayrıca Karşıyaka Spor Kulübü’nün içinde bulunduğu durumla ilgili de Bakanımıza detaylı olarak bilgi verme fırsatı bulduk. Ankara’dan oldukça moralli döndük. Bakanımız, Karşıyaka Stadı’nın yapımına ilişkin çalışmaların hızlandırılacağını söyledi. Gösterdiği ilgi için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Karşıyaka Stadı’nın yapımı, art niyetli itirazlar ve açılan davalar nedeniyle gecikti. Ancak Karşıyaka Stadı’nın ilçemize kazandırılması için çalışmaktan bugüne kadar hiç vazgeçmedik. Bundan sonra da asla vazgeçmeyeceğiz. Karşıyaka’mızın eski günlerine dönmesi için stadımızın bir an önce hayata geçmesi büyük önem taşıyor. İnşallah bunu da en kısa süre içerisinde başaracağız” dedi. Toplantının gerçekleşmesi noktasında Milletvekili Alpay Özalan’a emekleri için teşekkür eden Çiftçioğlu, Milletvekilimiz Sayın Alpay Özalan’ın Karşıyaka ve İzmir için büyük bir şans olduğunu bunu en iyi şekilde kentimiz adına değerlendireceklerini belirtti. Bakan Kasapoğlu ile yapılan görüşmede, Karşıyaka Spor Kulübü Divan Başkanı Fatih Diniz, Genel Sekreter Mehmet Yaya ve Futbol Şube Yöneticisi Kazım Türk de yer aldı.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum