Reklam
Reklam

"Asla Buldanı unutmayacağım.

Buldanın başarılı Kaymakamı Murat Sarı yı,Buldan Doğuş gazetesi sahibi İskender Doğan,Genel yayın yönetmeni Samet Kıyak,halkla ilişkiler müdürü Salih Kıyak ziyaret etti.

"Asla Buldanı unutmayacağım.
10 Ocak 2020 - 20:58
Reklam

Buldanın başarılı Kaymakamı Murat Sarı yı,Buldan Doğuş gazetesi sahibi İskender Doğan,Genel yayın yönetmeni Samet Kıyak,halkla ilişkiler müdürü Salih Kıyak ziyaret etti
Buldan da yaptığı mükemmel görevi nedeniyle ,1. Sınıf Mülki idare amirliğine terfi eden,Murat Sarı nın,daha üst görevler içinde önü açıldı.
Kaymakam Murat Sarı “Buldanda görev yapmaktan çok mutlu oldum.Buldanı ve insanlarını çok sevdim.Benim hayatımda Buldanın çok güzel bir yeri var.Asla Buldanı unutmayacağım.
Ne varki biz kamu görevlileri,bizlere verilen görevlerden kaçmayız.Devletimizin uygun gördüğü her yerde görev alırız.Benim terfi etmek ,benim için ayrıca büyük onur.
Buldan Doğuş Gazetesi aracılığıyla,Buldan halkına bir kez daha teşekkür ediyorum.Allaha ısmarladık diyorum..Buldan Doğuş gazetesi  yönetimi ne ziyaretleri için teşekkür ederim “dedi.
Buldan Doğuş gazetesi sahibi İskender Doğan “Buldan kaymakamı Murat Sarı,Buldan da halkla olumlu diyaloğlar kurdu..Buldan halkı tarafından çok sevildi.Adeta Halkla bütünleşti..
Buldan için güzel hizmetlerin yapılmasına vesile oldu.Şimdi İçişleri bakanlığında  1. Sınıf mülki idari amirliğine yükseltildi.Kendisini tebrik ediyor,Yeni görevinde  başarılar diliyoruz”.dedi
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum