Reklam
Reklam

Antalya, gizemli hayırseveri konuşuyor

Antalya'da 2 gün önce bir marketin veresiye defterinde bulunan 10 bin liralık borcu ödeyen gizemli hayırsever, 2 farklı markete daha giderek, borcu olan dar gelirli vatandaşların yüzünü güldürdü. Gizemli hayırsever, 2 markette toplam on bin liralık borç ödedi.

Antalya, gizemli hayırseveri konuşuyor
24 Ağustos 2019 - 19:53

Antalya'da bir hayırsever vatandaş, 2 gün önce Muratpaşa ilçesine bağlı Soğuksu Mahallesi'ndeki bir marketin veresiye defterinde 200 kişinin on bin liranın üzerindeki borcunu ödemişti.
Veresiye borcunu ödemekte zorluk yaşayan vatandaşların yüzünü güldüren gizemli hayırsever, dün ise Kepez ilçesine bağlı Teomanpaşa Mahallesi'ndeki 2 marketten alışveriş yapan dar gelirli vatandaşların borçlarını ödedi. Bir markette 11, diğer markette ise 5 kişinin borcunu ödeyen hayırsever, dükkan sahiplerinden sadece, 'Tüm borçlarınız hayırsever bir vatandaş tarafından ödenmiştir' yazılı pankartı dükkanın önüne asmalarını istedi.
“Arkadaşları dükkanımda görünce şaka yapıyorlar sandım”
20 yıldır esnaflık yapan İbrahim Yılmaz, ilk kez bir hayırseverin veresiye defterinde bulunan bazı borçları ödediğini söyledi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum