AK Partili Baran' yeni görev

AK Partili Ahmet Uğur Baran, İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi ve Karşıyaka Belediye Meclisi'ndeki komisyon başkanlıklarının ardından bir görevi daha üstlendi.

AK Partili Baran' yeni görev
02 Ağustos 2019 - 21:11

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu'nda yeni dönemin yönetimi belli oldu. Yönetime giren isimlerin arasında Ahmet Uğur Baran'ın da olması dikkat çekti.
31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında Karşıyaka ve İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi'nde meclis üyeliği görevini yapmaya hak kazanıp, akabinde önce İzmir Büyükşehir Belediyesi Engelsiz İzmir Komisyonu Başkanlığı, ardından da Karşıyaka'da Engelliler ve Yaşlılar Komisyonu Başkanlığı görevlerine seçilen AK Partili Ahmet Uğur Baran'a bir görevi daha üstlendi.
Yerel seçimlerden sonra İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü'nde Pervin Şenel'in başkanlık görevinden istifa etmesinin ardından gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul ile birlikte Baran da kulübün yönetim kuruluna girdi.
Tek adayla gidilen ve Ersan Odaman'ın yeni başkan olarak seçildiği olağanüstü genel kurul sonrası kısa bir açıklama yapan Baran, "Geçmişte Altay Spor Kulübü'nde de yöneticilik yaptığımdan dolayı görevime tecrübeyle başlayacağım. İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü'nde yöneticiliğe layık görülmekten dolayı üç sebepten dolayı çok mutluyum. Bunlardan birincisi, İzmir'e ve İzmir sporuna hizmet edecek olmam. İkincisi ise özellikle kulüp bünyesindeki engelli sporcuların başarıları ve engelli gençlerin spora entegre edilmesi için çalışacak olmam. Üçüncüsü ise partimi temsil edeceğim bir mecranın daha ortaya çıkmış olması. Sözüm söz ki, bu üç faktörü de görev sürem boyunca unutmayacağım."
İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü'nde Ersan Odaman'ın başkanlığında yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluşuyor: Barış Karcı, Hüseyin Egeli, Şamil Sinan An, Mert Yaygel, İlker Kozan, Çiğdem Çiçekçi Ercan, Uğur Yelekli, Ahmet Uğur Baran
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum