AK Gençlerden doğum günü jesti

AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları, partinin kuruluş yıl dönümü şerefine gençlere jest yaptı. Parti’nin kuruluş tarihi de olan 14 Ağustos 2001 tarihinde doğan İzmirli gençlerin doğum günü, 30 ilçede koordinasyonlu ekipler halinde kutlandı. İl Gençlik Kollarından oluşturulan ekiplerle beraber, doğum günü gençlerinin evine çat kapı süprizde bulunan İl Gençlik Kolları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tebrik ve selamını ileterek, günün anısına doğum günü pastası kesti. 30 ilçede koordinasyonlu

AK Gençlerden doğum günü jesti
15 Ağustos 2019 - 11:20

AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları, partinin kuruluş yıl dönümü şerefine gençlere jest yaptı. Parti’nin kuruluş tarihi de olan 14 Ağustos 2001 tarihinde doğan İzmirli gençlerin doğum günü, 30 ilçede koordinasyonlu ekipler halinde kutlandı. İl Gençlik Kollarından oluşturulan ekiplerle beraber, doğum günü gençlerinin evine çat kapı süprizde bulunan İl Gençlik Kolları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tebrik ve selamını ileterek, günün anısına doğum günü pastası kesti. 30 ilçede koordinasyonlu ekipler halinde yüzlerce gencin doğum gününü pasta keserek kutlayan AK Gençler, hangi siyasi partiden olursa olsun, sürprizlerinin doğum günü gençlerini mutlu ettiğini dile getirdi. Doğum günü kutlanan yüzlerce genç ise yapılan sürprizin kendilerinde büyük heyecan yarattığını vurgulayarak, İl Gençlik Kollarına teşekkür etti.
PARTİMİZ2000'li YILLARDA DOĞAN GENÇ KARDEŞLERİMİZLE UYUM İÇİNDE"
AKParti'nin gençlerin partisi olduğunun altını çizen İl Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan, "AK Parti değişen ve dönüşen Türkiye’nin mimarıdır. Gençlere kulak verip, sorunlarını dinleyen tek partidir. Ayrıca gençlerin taleplerini, arzularını hükümet programlarına dahil eden siyasetçi de yine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır" dedi. Son 17 yılda AK Parti hükümetlerinin tüm icraatlarında kalem kalem gençlerin ve gençliğin izi olduğunu kaydeden İnan, "Türkiye’de gençlerden en çok oy alan birinci parti, yine tartışmasız AK Parti'dir ve almaya da devam edecek diyerek şöyle devam etti: Genç kardeşlerimiz bizler için çok önemli. Gençler Türkiye'nin vizyonu ve gelecegidir. AK Parti milenyum çağının başında kuruldu ve bugün 18 yaşında. Dünyaya yön verecek ve teknolojik gelişmeleri en yüksek seviyede kullanacak yeni nesil ile AK Parti yaşıt diyebiliriz. Partimiz, 2000’li yıllarda doğan gençler ile güzel bir uyum içerisinde. Milenyum çağının gençleri ile milenyum çağının partisi AK Parti iki arkadaş gibi. Birbirlerini gayet iyi anlayan iki dost gibi. Biz de bugün gençlik kolları olarak bu dostların partimizin kuruluş yıl dönümünde buluşmasına vesile olduk. 14 Ağustos tarihinde doğan tüm gençlere ve partimize Nice AK Yıllar diliyoruz. Yaşımız Hep 18."
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum