Reklam
Reklam
Nazif Kocatürk

Nazif Kocatürk

YÜCE TÜRK MİLLETİ ADINA...

11 Ağustos 2017 - 23:24

15 Temmuz darbe girişiminde bulunanlar tek tek yargılanıyorlar Allah'a şükürler olsun. Hepsi de tek tek hak ettikleri cezayı Yüce Türk Milleti Adına Yüce Türk Adeleti'nden alacaklardır.

Türk Milleti emin olsun ki bu günler de yargılama esnasında RUHLARINI PENSİLVANYA'YA SATAN FETÖ'CÜ DARBECİ HAİNLER YARGILANMALARI ESNASINDA ORTAK DAVRANIŞ VE SÖYLEM ELBİRLİĞİ İLE SUÇLARINI ADETA İTİRAF EDİYORLAR. Hepsinin tek bir ağızdan aynı yalanları söylemesi, aynı şekilde davranması, bunların organize bir suç örgütüne üye olduklarının, organize bir suç örgütüne çalıştıklarının apaçık hukuki bir delilidir.

Bu FETÖ sanıkları ister suçunu itiraf etsin, ister inkar etsin, ister suçunu yalanlasın, ister doğrulasın, delillerle, kanıtlarla, belgelerle kanıtlandığı sürece onların ne söyledikleri hukuk nezdinde hiç mi hiç önemi yoktur. Türk Adaleti bunların ne söylediğine veya ne söylemediğine bakmaz. Kanıta, delile bakar. Bunlar için en büyük kanıt SUÇ ÜSTÜ'dür. FETÖCÜ DARBECİ HAİNLER 15 Temmuz akşamı DARBE YAPMAYA TEŞEBBÜSTEN, BY-LOCK adlı gizli, yasak ortak haberleşme ağını kullanarak FETÖ'NÜN DARBE YAPMASINA ZEMİN HAZIRLAMAKTAN, FETÖ'ye himmet adı altında FETÖ'NÜN DARBE YAPMASI İÇİN FİNANSAL YARDIM VE YATAKLIK YAPMAKTAN vb. gibi suçlardan suç üstü yakalanmışlardır. FETÖCÜLERİN Mahkemede adını doğru söylemesi bunların hak ettikleri cezayı almaları için yeterlidir.

İstedikleri kadar hep birlikte koro halinde üç maymunu oynasınlar, oynadıkları tiyatro senaryosu ile Avrupa'ya, AİHM'e çalışsınlar,
"ADALET" ÇARPACAK FETÖCÜLERİ.. 

HİÇ KİMSE ŞÜPHE DUYMASIN Kİ BU YARGI BU HAİNLERE HAK ETTİKLERİ CEZAYI VERECEKTİR.

Saygılarımla.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • aydın aydın
    9 ay önce
    komutan baştan aşağı doğru sözlerle hainliğin karekökükünü ortaya koymuş olup cezaların en büyüğünün verilmesinde hemfikir olduğumu saygılarımla belirtmekten onur duyarım

Son Yazılar